14 MART 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI: SİZİ NELER BEKLİYOR?

Günlük burç yorumları sizlere aşk, sağlık, para, aile gibi pek çok konuda fikir veriyor. 14 Mart 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca sizler için yazdı...

14 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde ortak maddi konularda, uğraş, beceri, titizlik gerektiren alanlarda hareketli bir gündeminiz olabilir. Sonrasında ise kendinizi daha özgür ve rahat hissedebileceğiniz bir gündem oluşuyor.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 MART BOĞA BURCU YORUMLARI

Eşli, ortaklı konular, sevgilinizin, eşinizin, ortağınızın gündemi öğleye kadar sizi meşgul edebilecek alanlar olabilir. Öğle sonrasında şartlar biraz daha sabırlı davranmanızı gerektirebilir. Karşılıklı gerginlikleri ve birikimleri bir kenara bırakmalısınız.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde elinizdeki işleri, detayları toparlamakla uğraşabilirsiniz. Hızlı ve pratik davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Sonrasında ise eşli ve ortaklı konulara odaklanacağınız bir gündem sizi bekliyor.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Öğleye kadar şartlar çok belirleyici olmasa da sonrasında sanatsal, yaratıcı yönlerinizi parlak bir şekilde gösterebileceğiniz bir gün olabilir. Ve eğer estetik yönü yüksek bir işle uğraşıyorsanız bu avantajdan yararlanmalısınız. Öğleden sonradan itibaren ilgilenmeniz gereken detaylar olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 MART ASLAN BURCU YORUMLARI

Özellikle sabah saatlerinde biraz zor da olsa işlerinize konsantre olabilirseniz, sonrasında yaratıcılığınızın, özgün fikirlerinizin de yardımıyla güzel sonuçlar alabilirsiniz. Öğle sonrası biraz daha rahat ve keyifli geçebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI

Öğleden sonraya kadar elinizdeki işleri toparlamakla geçireceğiniz bir gündeminiz olabilir. İletişimde aksaklıkları önceden planlayarak giderebilirsiniz. Akşam saatlerine ise eviniz ve ailenizle ilgili konular damga vurabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI

Gün içinde maddi konularla ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir, özellikle sabah saatlerini daha verimli geçirmeye bakmalısınız. Öğle sonrası itibarıyla yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 MART AKREP BURCU YORUMLARI

Öğleye kadar Ay burcunuzda ilerliyor ancak önemli girişimler için sabah saatlerini tercih etmeniz yerinde olabilir. Akşam saatlerinde ise keyif ve konfor arayışında olabilirsiniz, lüks ve aşırı harcamalara dikkat.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 MART YAY BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde kontrolünüz dışı şartlara, durumlara her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Müdahaleniz olamayacak durumlara çok kafa yormamaya ve takılmamaya çalışmalısınız. Sonrasında Ay burcunuza ilerlediğinde keyfiniz yerine gelebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sosyal ortamınızın hareketliliği sürerken arkadaşlarınızla birlikte almanız gereken bir aksiyon ya da ortak bir uğraşınız varsa sabah saatlerini tercih etmeye çalışmalısınız. Öğle sonrasında yoğun gündemin ardından dinlenmeye vaktiniz olabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 MART KOVA BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde biraz daha temkinli ve ağır hareket etmeniz gerekebilir. Gözden kaçabilecek konulara dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında sosyalleşmek, arkadaşlarınızla bir araya gelmek için güzel fırsatlarınız olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Hareketli bir gün geçirebilirsiniz ve özellikle sabah saatlerinde seyahatler, uzak yol ve yolculuklar ve gezi programlarıyla ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir. Akşam saatlerinde hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ