21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burç yorumlarınız bugün size ne anlatıyor? Astrolog Pınar Atmaca 21 Mart günlük burç yorumlarını kaleme aldı...

21 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde Kova burcunda ilerleyen Ay fikirlerinizi paylaşabileceğiniz, görüşlerinizi dile getirebileceğiniz bir ortam yaratıyor. Sonrasında akışın getirebileceklerine hazır ve kabullenici olabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART BOĞA BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde hislerinizi, duygusal tepkilerinizi göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınız organizasyon becerilerinizi ortaya çıkarabilir. Akşama doğru ise sosyal olabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde sosyal paylaşımlarınızla, inanç, fikir ve görüşlerinizle dikkat çekebilirsiniz.  Sonrasında görev ve sorumluluk duygularınız uyanışa geçebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde güçlü ve mücadeleci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Güçlü kimselerle görüşebilirsiniz. Kadınlardan kaynaklanabilecek duygusallıklar ya da kriz durumları üzerinizde psikolojik baskı ve stres yaratabilir. Sonrasında biraz daha rahatlatıcı şartlar doğabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART ASLAN BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinizin önemi sürüyor, ortaklıklar, evlilikle veya beraberliğinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Tek başına kalmak yerine ortak ve birlikte hareket etmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Akşama doğru kriz yaratabilecek durumlardan uzak kalın.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde sağlığınız, beslenmeniz, diyetinizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Bağışıklığınıza dikkat etmeli, hastalıklara karşı direncinizi yükseltmelisiniz. Kaygılardan uzak durup işlerinize odaklanmalısınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde Ay Kova burcunda ilerlemeyi sürdürürken aşk, tutku ve heyecanlar başrolde olmayı sürdürüyor. Sevdiklerinizle ilgilenebilir, keyif aldığınız konulara, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Akşama doğru işleriniz çoğalabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART AKREP BURCU YORUMLARI

 Ailevi işleriniz ve sorumluluklarınız bugün de devam ediyor. Geçmişe dair konular, anı ve yaşantılar gündeminize gelebilir. İlgilenmeniz gereken aile bireyleri vaktinizi alabilir. Akşama doğru iletişime ağırlık verebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART YAY BURCU YORUMLARI

İletişim açısından hareketli ve yoğun bir gün, duygularınızı dile ve yazıya dökebilirsiniz. Yakın çevrenizle fikirlerinizi paylaşmak, onlardan fikir almak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ev ve aileyle ilgili konular ağırlığını gösterebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde maddi, parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Hesaplarınız, yatırımlarınız veya harcamalarınız gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Sonrasında ise iletişim hız kazanabilir, merak duygunuz uyanabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART KOVA BURCU YORUMLARI

 Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürüyor, kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. İlişkilerinizde iddialı ve cesur bir tutum izleyebilirsiniz. Akşama doğru ise maddi ve parasal konularla ilgilenebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 MART BALIK BURCU YORUMLARI

 Sabah saatlerinde belirsiz koşullar ve karmaşık durumlar karşısında akışta kalmanız gerekebilir. İşler sizin müdahaleniz veya kontrolünüz dışında ilerleyebilir. Sessiz veya pasif kalabilirsiniz. Akşama doğru Ay burcunuza ilerlediğinde kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ