28 Şubat günlük burç yorumları: Burçlar bu önerilere dikkat!

28 Şubat günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca sizin için kaleme aldı. İşte burçlarda yaşananlar...

28 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMLARI

Maddi konular ve güvene dayalı sınav niteliğinde bir gün geçirebilirsiniz. Ortak paylaşımlar, parasal kararlar, ortaklığınızın veya ilişkinizin maddi boyutuyla ilgili daha inançlı ve kararlı bir yaklaşım içinde olabilirsiniz ancak karşınızdakileri hafife almamalısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMLARI

Hayatınızdaki büyük dönüşümün etkilerini daha güçlü şekilde hissedebilirsiniz. Özellikle ilişkinizle, evliliğinizle veya ortağınızla ilgili gösterdiğiniz direnç ve dirayet yüksek olabilir, buna karşınızdaki kişinin gücü de etki edebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMLARI

Çevrenizde olup biten kontrolünüz dışı pek çok olay hayatınızı geri dönülemez şekilde ve güçlü biçimde etkileyebilir. Günlük hayatınızı düzenlemek, temizlemek ve arınmak yönünde sağlam bir motivasyon sergilemeniz gerekiyor aksi halde planlar kolayca unutulup gidebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinde egoları bir kenara bırakmalısınız. Gün içinde sosyal çevrenizde de etkide kararlı, farkında olup olmasalar da baskıcı davranan kişiler olabilir.  Özgün yönlerinizi, yaratıcılığınızı göstermek için daha dirayetli olmanız gerekebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMLARI

İş hayatınız, kariyeriniz ya da hedefleriniz ve planlarınız karşısında güçlü kişiler ve olaylarla mücadele etmek durumunda olabilirsiniz. Dış dünyadaki zorluklar sizi kendi içinize dönmeye, çekilmeye zorlayabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMLARI

Yurt dışı, yabancılarla ilgili konular ve seyahatlerle ilgili yapmanız gerekenlerin, iş ve sorumlulukların size hatırlatıldığı, kendinizi bu konularla ilgili güç denklemlerin dışına çıkmaya zorlayacağınız bir gün olabilir. Günün temposu zihinsel anlamda yorucu olabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMLARI

Karşınıza çıkan güçlü kimseler ve durumlar özellikle maddi konularda güçlü bir kararlılık ve dayanıklılık içinde olmanızı gerektirebilir. Kendinize ve sahip olduklarınıza güvenmek konusunda dirençli olmanız gerekebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMLARI

İkili ilişkiler açısından güçlü etkiler taşıyabilecek bir gün olabilir. Dayanma sınırlarınızı yüksek tutmanız ve kararlılık sergilemeniz gerekebilir. Zira bugün karşınıza çıkabilecek kişiler ya da eşinizin, sevgilinizin veya ortağınızın tavrı, yaklaşımı egzantrik olabilir

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT YAY BURCU YORUMLARI

Günlük yaşamınızın, çalışma ve iş rutininizin zorluklarını daha güçlü şekilde hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Gelecek ve vizyonunuz yönündeki kararlılığınız, motivasyonunuz yüksek olsa da içinde bulunduğunuz ortamın detaylarını hesaba katmalısınız.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMLARI

Aşk hayatınızda ya da sevdikleriniz ve tutkuyla bağlı  olduklarınızla ilgili egoların biraz daha zorlayıcı olduğu bir gün geçirebilirsiniz. İlişkilerde dengeleri daha fazla korumanız kollamanız gerekirken, güç çekişmelerinden uzak durmaya çalışmalısınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMLARI

Ailenizde güçlü kişiler ya da geçmişten taşıdığınız güçlü ve baskıcı etkiler yapmak istediklerinizin, hedeflerinizin önünde durabilir. Gerçekten istedikleriniz için bugün her zamankinden daha çok dirayet, kararlılık göstermeniz gerekebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMLARI

Zihinsel blokajları, güçlü ve baskıcı düşüncelerinizi daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Bulunduğunuz ortamın veya şeklin dışına çıkmak için çok daha iradeli bir tutum içinde olmanız gerekebilir. Zihninizi yoran koşullardan uzak durmalısınız.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ