3 Mart 2020 günlük burç yorumları: Burçlarda neler yaşanıyor?

Günlük burç yorumları ile birçok konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Astrolog Pınar Atmaca'nın 3 Mart 2020 günlük burç yorumları sizlerle...

3 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

İlişkilerden yana çok fazla beklentiye girmemeniz gereken bir gün olabilir. Kendinizi izole etmek, yalnız kalmak ihtiyacı hissederken sorumlu olduğunuz ilişkileri göz ardı etmemeye çalışın.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 MART BOĞA BURCU YORUMLARI

Özellikle yurt dışı ve yabancılarla olan ilişkilerinizde karşı tarafın somut beklentileri görev ve sorumluluk bilincinizi, anlayışınızı yükseltmenizi gerektirebilir. İlişkiler açısından soğuk ve mesafeli bir duruş içinde olabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI

Maddi konularda eşinizle veya ortağınızla aranızdaki sorun ve problemler bugün daha fazla ortaya çıkarken bir miktar mesafeli durmak, az ve öz konuşmak, disiplin ve plan dahilinde hareket etmek işinizi kolaylaştırabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI

İkili ilişkilerde, evlilik ve ortaklık konularında soğuk rüzgarların esebileceği bir günde sabırlı davranmaya özen göstermelisiniz. Her şeyin çift taraflı olduğunu göz ardı etmemeli, madalyonun diğer yüzünü görmeye çalışmalısınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 MART ASLAN BURCU YORUMLARI

Gündelik yaşamınızdaki, çalışma ortamınızdaki ilişkilerde biraz daha mesafeli ve ciddi bir tutum ve yaklaşım içinde olabilirsiniz. Somut beklentiler, sorumluluklar, görev ve işler bugün biraz rahatınızı kaçırabilir

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI

Aşkta korkuların, endişelerin bir miktar daha su yüzüne çıktığı bir günde karşı taraftan beklentilerinizi sınırlamaya çalışabilirsiniz. İlişkilerde kendinizi ifade etme noktasında utangaç ve mesafeli davranabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI

Aile içi ilişkilerde beklentilerinizin karşılığını bulmanız bugün biraz daha zor olabilir. Umduğunuz ilgi ve sevgi yerine mesafeli tutumlar rahatsız edici olsa da mesafeli ve geri durmak işinizi kolaylaştırabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 MART AKREP BURCU YORUMLARI

Kardeş, akraba ve komşu ilişkilerinde çifte durumlar söz konusu, eleştirel ve soğuk tutumlar karşısında siz de mesafenizi koruyarak gardınızı alabilirsiniz. İlişkilerin çok da zorlanmaması gereken bir gündeyiz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 MART YAY BURCU YORUMLARI

Maddi ve parasal konular bugün daha fazla disiplin, plan ve program içinde olmanızı gerektirebilir. Hayallerden uzak somut düşünce ve planlar geliştirmeli, hesabınızı doğru yaptığınızdan emin olmalısınız.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Burcunuzdaki Satürn’ün bugün ilişkilerden yana beklentisi oldukça yüksek ve biraz da katı olabilir. Her zamanki disiplinli yaklaşımınızı ve mesafenizi koruyarak ilişkilere yaklaşmalısınız. Kaygı ve kuruntuları abartmamaya gayret etmelisiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 MART KOVA BURCU YORUMLARI

İlişkiler özellikle düşünce bazında bugün zihninizi epeyce meşgul edebilir. Soğukkanlı tutumunuzu korumaya gayret etmeli, olayları kişiselleştirmemeye çalışmalısınız. Aşkta çalkantılı durumlar bugün biraz daha yorucu olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Sosyal ilişkilerinizde bugün mesafeli bir duruş içinde olmanız hayatınızı kolaylaştırabilir. Zira kemikleşmiş bazı sorun veya engellerin biraz daha su yüzüne çıkıp ortada kalabileceği bir gün söz konusu olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ