30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Yeni haftaya başlarken burç yorumlarınızı okumadan geçmeyin. Astrolog Pınar Atmaca 30 Mart 2020 günlük burç yorumlarını sizler için yazdı...

30 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte özellikle sosyal ilişkiler biraz daha çaba, gayret gerektirebilir, teknolojik imkânlardan yararlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızın düşünce ve tavsiyeleriyle sizi yorduğu bir dönem olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte iş hayatı, kariyer, hedef, plan, düzen, organizasyon gerektiren konular enerjinizi daha çok tüketeceğiniz alanlar olabilir. Bu dönemde sizden yaşça büyük, olgun kişiler ve otoriteyle ters düşmemeye çalışabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, akademik alanlar, öğrenme süreçleri biraz daha yorucu olabilir, enerjinizi tüketeceğiniz alanlar olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte ortak maddi konular, yatırım, finansman, vergi, miras işleri sizi yoran, zamanınızı, enerjinizi alan, tüketen konular olabilir. Eşinizin veya ortağınızın işleri de sizi oldukça meşgul edebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları sizi epeyce uğraştırıp, meşgul edebilir. Karşınızdaki kişi fazlasıyla sabırsız ve direkt davranabilir. Denge ve uyum için çaba sarf etmelisiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte gündelik yaşam şartları ve çalışma ortamınız epeyce uğraştırıcı olabilir, detaylar çok fazla enerjinizi alabilir, bu dönemde sağlığınızı korumaya özen göstermelisiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte aşka ve sevdiklerinize dair konularla çok fazla ilgilenmek ve uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Keyif alanınızdan bir miktar uzaklaşabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte ev ve aile konularının sizi epeyce uğraştırıp yorabileceği bir döneme ilerliyorsunuz. Evde fazlasıyla aktif olabilirsiniz ancak ev kazalarına karşı tedbirli olmayı ihmal etmeyin.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART YAY BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte iletişim, haberleşme konularıyla epeyce meşgul olacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde bağlantı kurmak, çevre oluşturmak, bilgi almak her zamankinden biraz daha zor olabilir veya sizi uğraştırabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte maddi konulara biraz daha dikkat etmelisiniz. Ani ve hızlı harcamalar gündeminize gelebilir, birden elinizden para çıkabilir, parasal zararlara biraz daha dikkat etmeniz gereken bir dönem olabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burcunuza ilerlemesi ve Satürn’ün yanına gelmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte oldukça enerjik, hızlı, hareketli olabilirsiniz. Ancak bu enerjiyi doğru yönlendirmeye çalışmalısınız, aksi halde sizi yıpratabilir. Abartmamak kaydıyla spora, jimnastiğe, egzersizlere ağırlık verebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte akışın, kontrolünüz dışında olup bitenlerin rüzgarıyla bir miktar savrulabileceğiniz bir döneme ilerliyor olabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi, arkanızı daha fazla koruyup kollamanız ve dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ