31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Günlük burç yorumları sizlere birçok konuda fikir verip, yol gösterici olabiliyor. 31 Mart 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca sizler için yazdı...

31 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken arkadaşlık, dostluk ilişkileri açısından kritik bir gün olabilir. Sabrınızı korumaya çalışmalı, temkinli davranmalısınız. Gelişmeler karşısında umudunuzu korumaya çalışmanız gereken bir gündesiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 MART BOĞA BURCU YORUMLARI

Astrolojinin iki malefik gezegeni Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken iş yaşamında, kariyer konularında daha fazla sabırlı, temkinli olmanız gereken bir gündesiniz. Özellikle üstlerinize, otorite konumunda kişilere karşı ölçülü davranmaya gayret etmeli, öfke ve kızgınlığı daha çok dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken özellikle yurt dışı, yabancılarla ilgili konularda, yüksek öğrenim konularında uğraşmanız gereken konu ve engeller ortaya çıkabilir. Düşüncelerinizi çok rahat ifade edemeyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken ortak maddi konularda temkinli olmalısınız. İlişkilerin paylaşım noktasında hayal kırıklığına uğratabilecek durumlar karşısında moralinizi yüksek tutmaya çalışmalısınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 MART ASLAN BURCU YORUMLARI

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken bire bir ilişkiler bugün biraz daha fazla sabır gerektirebilir. İlişkinizin sizi test edeceği bir gün olabilir veya karşınızdaki kişinin daha önce görmediğiniz olumsuz veya kötü tarafıyla karşılaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken gündelik yaşamda ilişkiler epeyce zorlayıcı olabilir. Astlarınızın negatif veya ters durumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalı, küçük detayların büyük problem yaratabileceğini unutmamalısınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken sevdiklerinize dair konular ve aşk bugün biraz üzebilir. Yaratıcı bir iş üzerinde çalışıyorsanız bugün aşktan uzak durup buna odaklanmak için yerinde bir gün olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 MART AKREP BURCU YORUMLARI

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken ev ve aile konularında bir miktar zorlayan, test edici bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizde birinin daha önce görmediğiniz negatif bir tutumu veya yüzüyle karşılaşabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 MART YAY BURCU YORUMLARI

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavu��urken yakın çevre, komşu veya kardeş ilişkileri açısından zorlayıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sözlerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir, zira birden sabrınız taşabilir, kızgınlığınızı kontrol etmeniz zor olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye odaklanıp konsantrasyonunuzu toparlayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Ancak üşengeç davranmak, maddi konuları oluruna bırakmak bugün pek iyi sonuçlar getirmeyebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 MART KOVA BURCU YORUMLARI

Mars ve Satürn bugün burcunuzda kavuşurken güçlü bir enerji açığa çıkabilir, gerek fiziksel, gerek ruhsal açıdan kendinizi koruyup kolladığınıza emin olmalısınız. Bu kavuşum çok efor gerektiren işleri halletmenizi sağlayabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

31 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken bilinçaltınızın ayakta olduğu bir gün olabilir. Sezgilerinizin gücü sizi fazlasıyla yorabilir, kendinizi hayatın her zamanki akışına bırakmakta, vazgeçmekte zorlanabilirsiniz. Moralinizi yüksek tutun.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ