4 Mart 2020 günlük burç yorumları: Hangi burcu neler bekliyor?

Günlük burç yorumları ile hayatınızda neler olduğunu öğrenmek mümkün. 4 Mart 2020 günlük burç yorumlarını astrolog Pınar Atmaca sizin için değerlendirdi...

4 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

Merkür retrosunu bugünden itibaren ayın 10’una dek farklı bir burçta sürdürecek. Bu burçta daha rahat eden Merkür akıl dağınıklığını biraz toparlamamızı sağlayabilir. Ancak yine de sosyal ilişkilerde, arkadaşlar arasında yanlış anlamalara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART BOĞA BURCU YORUMLARI

Merkür retrosunu bugünden itibaren ayın 10’una dek farklı Kova burcunda sürdürecek. Bu burçta daha rahat eden Merkür akıl dağınıklığını biraz toparlamamızı sağlayabilir. Ancak üstlerinizle, yönetici ve otorite konumunda kişilerle görüşme ve iletişime dikkat etmelisiniz. Daha önce görüştüğünüz eski mevzular gündeme gelebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI

Burcunuzun gezegeni Merkür retrosunu bugünden itibaren ayın 10’una dek Kova burcunda sürdürecek. Bu burçta daha rahat eden Merkür işleri biraz olsun yoluna koymanızı sağlayabilir. Ancak yurt dışı ve yabancılarla iletişim ve haberleşmeye dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Merkür retrosu ortak maddi konularda hesap işlerine daha fazla dikkat etmenizi gerektirebilir. Ancak geçtiği burçta biraz daha rahat eden Merkür daha mantıklı, akılcı düşünmenizi kolaylaştırabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Merkür retrosu ilişkilerde karşılıklı iletişime daha fazla hassasiyet göstermenizi gerektirirken özellikle yanlış anlama ve anlaşılmaya, alınganlıklara dikkat etmelisiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI

Burcunuzun gezegeni Merkür retrosu bugünden itibaren Kova burcunda sürerken, incelik ve detay gerektiren işlerde daha fazla gayret ve titizlik gerekebilir. Çalışma ortamınızda iletişim ve haberleşmeden kaynaklanabilecek sorunlara dikkat etmelisiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI

Merkür retrosunu bugünden itibaren ayın 10’una dek Kova burcunda sürdürecek. Bu burçta daha rahat eden Merkür özellikle çalışma yaşamınız ve gündelik şartlarınızdaki akıl dağınıklığını toparlamanıza destek olabilir. Ancak bu kez de sevdikleriniz ve aşka dair konularda iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Kalbinizden geçenleri doğru ifade etmeye çalışın.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Merkür retrosu aile içi iletişime daha çok dikkat etmenizi gerektirebilir, yanlış anlamalar yüzünden aile bireylerinizi ve ebeveynlerinizi kırmamaya çalışın.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART YAY BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Merkür retrosu iletişim, haberleşme, kısa yolculuklar, ziyaretler, randevularla ilgili bazı pürüz veya ertelemelere neden olabilir. Ticari konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün burç değiştiren Merkür retrosu para ve maddi konulara daha fazla dikkat etmenizi gerektirebilir. Hesap işlerinde, bütçe ve finansman, yatırım konularında en az iki kez düşündüğünüze emin olun.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART KOVA BURCU YORUMLARI

Bugünden itibaren Merkür retrosu burcunuzda devam ediyor ve ayın 10’una kadar Merkür’ü Retro olarak ağırlayacaksınız. Bu geçişle birlikte her ne kadar iletişimde söz sizde olsa da kontrolünüz dışı aksaklık ve problemlere daha çok dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

4 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Bugünden itibaren ayın 10’una dek Kova burcunda devam edecek olan Merkür retrosunda iletişim ve haberleşmede görünmeyen, gözden kaçan veya hiç hesapta olmayan durumlara dikkat etmelisiniz. Mesajlarınız doğru kişiye ulaşmayabilir, geç gidebilir ya da bambaşka manalara çekilebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ