6 TEMMUZ 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken gündem de değişiyor. Astrolog Pınar Atmaca 6 Temmuz 2020 günlük burç yorumlarını yazdı...

6 TEMMUZ KOÇ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarınız daha planlı ve disiplinli hareket etmeyi gerektirebilir. Öğleden sonra ise arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz, sosyal aktiviteler artabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURCUNUZU BİLİYOR MUSUNUZ?

6 TEMMUZ BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün sabah saatlerinde yol ve yolculuklar konusunda biraz daha dikkatli ve tedbirli davranmanız gerekebilir. Erken saatlerde hareketlilik dikkat çekici olabilir. Sonrasında ise iş yaşamınız, yaptıklarınız ve başarılarınızla takdir görebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 TEMMUZ İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde duygusal ve psikolojik anlamda stres yaratabilecek durumlara dikkat etmeniz gerekebilir. Ortak maddi konular ve paylaşımlarda sabır göstermelisiniz. Öğleden sonra ise Ay Kova burcuna ilerlediğinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak üzere harekete geçebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 TEMMUZ YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün sabah saatlerinde ortaklı ve eşli durumlar söz konusu ancak sabah saatlerinde denge ve uyum konusu zorlayan bir konu olurken öğleden sonra ortak maddi konu ve paylaşımlar devreye giriyor, harcamalar gündeme gelebilir, birlikte almanız gereken maddi sorumluluklar olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 TEMMUZ ASLAN BURCU YORUMLARI

Sabah saatleri günlük iş ve sorumluluklarınızın baskını daha çok hissederken yoğun bir gündeminiz olabilir. Öğleden sonra ise ikili ilişkiler, eşli konular öne çıkıyor. İlişkilerde denge, uyum peşinde olabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 TEMMUZ BAŞAK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde sevdiklerinizle ilgili konular sizi harekete geçirebilir ve tempolu ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Öğleden sonra ise günlük işlere, hesap ve detay gerektiren konulara zaman ayırabilirsiniz, sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 TEMMUZ TERAZİ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde evinizle ilgili işler, sorumluluklarınız ve yapmanız gerekenler zamanınızı alırken acele ve telaş etmemeye çalışmalısınız. Öğleden sonra ise iletişim, kısa yolculuk ve ziyaretler açısından hareketli bir gündeminiz olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 TEMMUZ AKREP BURCU YORUMLARI

Sabahın erken saatlerinde hareketli başlayan gündem artan bir iletişime işaret ederken Öğleden sonra ise ev ve aileye ilişkin konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz daha belirgin şekilde ortaya çıkabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 TEMMUZ YAY BURCU YORUMLARI

Sabah saatleri maddi konularda hareketliliğe işaret ediyor. Öğleden sonra ise kısa yolculuklar, ziyaretler, görüşmeler söz konusu olabilir. İletişimde ise duygusallık ön plana çıkabilir. Yine de günün ikinci yarısı çok daha keyifli geçeceğe benziyor.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 TEMMUZ OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ve özellikle erken saatler hareketli bir gündeme işaret ediyor. Öğleden sonra ise bu hareketli gündemin ardından dinlenmeye zaman ayırabilir, hayatı akışına bırakabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 TEMMUZ KOVA BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar sizi de harekete geçirebilir. İhmal, kaza ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra ise Ay burcunuza ilerliyor, cesaret ve özgüveniniz artıyor.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

6 TEMMUZ BALIK BURCU YORUMLARI

 Sabah saatlerinde oldukça hareketli bir sosyal gündeminiz olabilir. Arkadaşlarınızı aramanız gerekebilir, yapmanız gereken iş, görev ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Öğleden sonra ise kendinizi hayatın akışına biraz daha bırakabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Yükselen burcunuzu biliyor musunuz? 


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?