7 NİSAN 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Astrolog Pınar Atmaca 7 Nisan günlük burç yorumlarını yazdı. İşte koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları...

7 NİSAN KOÇ BURCU YORUMLARI

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, ilişkilerinizde dengeyi tutturmak gibi bir önceliğiniz olabilir. Birebir görüşme ve diyaloglara açık bir gündesiniz. Ancak sosyal iletişimde sıra dışı tutum ve yaklaşımlara dikkat etmelisiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 NİSAN BOĞA BURCU YORUMLARI

Gündelik iş ve uğraşlarla, detay ve ince hesap gerektiren konularla ilgilenebileceğiniz bir gün olabilir. Size yardım etmeye çalışan kişilerden, işyerinizde astlarınızdan destek alabilirsiniz. Ani tepkilerden uzak durmalı, birden sinirlenmemeye çalışmalısınız.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 NİSAN İKİZLER BURCU YORUMLARI

Kalbinizin sesini daha çok duyup dinleyebileceğiniz bir gündesiniz. Aşkınız, sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili konular bugün önceliğiniz haline olabilir. Ancak beklenmedik durumları hesaba katmayı ihmal etmeyin.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 NİSAN YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Eve ve aileye odaklı bir gün geçirebilir, tadilat, tamirat, dekorasyon işleriyle ilgilenebilirsiniz. Yemek ve beslenme konuları gündeme gelebilir. Geçmiş ve anılar duygusal bazı hassasiyetlerin yanında bazı ikilemleri ya da ikircikli düşünceleri ortaya çıkarabilir, tepkilerinizi kontrol etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 NİSAN ASLAN BURCU YORUMLARI

İletişim ve ifade gücünüzü kullanabileceğiniz, duygularınızı dile getirmekte zorlanmayacağınız bir gün olabilir. Yakın arkadaş çevrenizin yıldızı olabilirsiniz. Ancak bugünün enerjileri altında aniden sinirlenip parlamamaya dikkat.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 NİSAN BAŞAK BURCU YORUMLARI

Harcama ve alışverişler gündeme gelirken, bu konularda aksiyon alabilir ya da duygusal hareket edebilirsiniz. Güven duygunuza yönelik hassasiyetler ön plana çıkabilir. Ani ve keyfi harcamalara dikkat etmelisiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 NİSAN TERAZİ BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken gözler ve dikkatler üzerinizde olabilir. Işığınızla ve cazibenizle parlarken cesur ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özellikle ortak maddi konularda karar alırken iki kez düşündüğünüze emin olmalısınız.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 NİSAN AKREP BURCU YORUMLARI

Manevi, ruhsal, mistik ve spiritüel konulara ilgi duyabilir, bu konuların içinde olan başka kişilerle temas kurabilirsiniz. Hayatı akışına bırakmak, şefkat ve merhamet gibi duygusal yönlerinizi çok daha fazla ortaya çıkarabilir. Ancak fikirlerden doğabilecek çatışmalara, tartışmalara dikkat etmelisiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 NİSAN YAY BURCU YORUMLARI

Duygusal ve hassas yönlerinizi arkadaş ve dostlarınızla paylaşabileceğiniz bir gün olabilir. Onlardan farklı ve sıra dışı fikirler, görüşler alabilirsiniz. Ancak gündelik rutininizi ve detayları ihmal etmemelisiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 NİSAN OĞLAK BURCU YORUMLARI

Hedef ve planlarınız doğrultusunda, görev ve sorumluluk bilinciyle hareket edebilir, düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Aşk ve sevdikleriniz konusunda sabırlı, temkinli davranmayı ihmal etmeyin.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 NİSAN KOVA BURCU YORUMLARI

Sesinizi duyurmanın, kendinizi ifade etmenin önemli olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Çok yoğun bir gündeminiz olabilir, bugün kontrollü hareket etmeye özellikle dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

7 NİSAN BALIK BURCU YORUMLARI

Ortak maddi konular, alışveriş ve harcamalar gündeminize gelebilir. Eşinizin maddi durumları, işi veya parası üzerine ele almanız gereken konular olabilir. İletişim, görüşme ve temaslar konusunda aceleci, hızlı davranmamaya dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ