8 Mart 2020 günlük burç yorumları: Hangi burçta neler oluyor?

Astrolog Pınar Atmaca günlük burç yorumlarınızı sizler için değerlendirdi. 8 Mart 2020 günlük burç yorumları sizlerle.

8 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

Öğleye kadar olan gündeminizde aşk ve sevdikleriniz var. Aşk hayatınızda tutku ve heyecanlarınız ön planda olabilir. Aşkınıza ve sevdiklerinize karşı fedâkar bir tutum içinde olabilirsiniz. Biraz daha gerçekçi davranmanız iyi olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART BOĞA BURCU YORUMLARI

Öğleye kadar ev ve aile ile ilgili konuların getirdiği karışıklık ve çalkantıları daha çok yaşayabilirsiniz. Öğle sonrasında sevdiğiniz konulara, aşka odaklanırken idealist ve hayalperest bir tutum içinde olabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI

İletişim trafiği ve karışıklığı gününüzü etkileyebilir, yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde kafa karışıklığına dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Maddi konularda kafa karışıklıklarına, hesap hatalarına biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Harcamalarınızda bütçenizi kontrol etmeniz gerekebilir. Öğle sonrasında iletim hızlanıyor ancak Merkür retrosunda bunu iyi yönetmeye dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART ASLAN BURCU YORUMLARI

Öğleye kadar Ay burcunuzda ilerlerken ışığınızla dikkat çekici olabilirsiniz. Başkalarını etkilemekte zorlanmayabilir, ilişkinizde söz sahibi ve güçlü konumda olabilirsiniz. Öğle sonrasında maddi konularda epeyce dikkatli olmanız gerekebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI

Öğleye kadar hayatı biraz daha akışına bırakma zamanı olabilir ancak kontrol dışı durumlara dikkat etmelisiniz. Sonrasında Ay burcunuza ilerlediğinde kendinizi çok daha elverişli koşullar içinde bulabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde sosyal yaşamla ilgili konular sizi harekete geçirebilir ve tempolu ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Öğle sonrasında ise akışa bırakmanız gereken durumlar olabilir ancak akışın getirebileceği sürprizlere dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART AKREP BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarınız doğrultusunda organize davranmanız, saatlere dikkat etmeniz gerekebilir. Öğleden sonra ise daha renkli ve sosyal bir gündeminiz olabilir ancak alınganlık ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART YAY BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde gündeminizde uzaklar, seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular olabilir. Ancak sonrasında görev ve sorumluluklarınıza odaklanmanız gerekirken planlı ve organize hareket etmeye dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sabah saatleri ortak maddi konularda hareketliliğe işaret ediyor. Vergi, miras gibi paylaşım işleri gündeminize gelebilir. Öğle sonrasında ise kısa veya uzun yolculuklar söz konusu olabilir. Uzaklardan haber alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART KOVA BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde ikili ve bire bir ilişkiler gündeminize damga vururken kontrolünüz dışı durumları dikkate almayı unutmayın.  Öğle sonrasında uğraşmanız gereken irili ufaklı detaylar ve işler olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde gündelik yaşamınızla ilgili koşullar belirleyici olurken detayları gözden kaçırmamaya çalışın. Öğle sonrasında ise ikili ve birebir ilişkilerde karşılıklı iletişime dikkat etmeniz gerekebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ