1 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

1 Aralık 2021 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Ay öğle sonrasında Akrep burcuna ilerliyor. İşte 12 burçta yaşananlar...

1 ARALIK KOÇ BURCU YORUMLARI 

Aralık ayının bu ilk gününde derin, sırlı, gizemli, kapalı veya konsantrasyon gerektiren işlere odaklanmak için uygun zamanlar olabilir. Güçlü kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Ortak maddi konular, maddi ve manevi paylaşımlar gündeme gelebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

1 ARALIK BOĞA BURCU YORUMLARI 

Aralık ayının bu ilk gününde üzerinizde derin duygusal etkiler bırakan kişiler karşınızda olabilir, ilişkilerinizin baskısını bir miktar daha hissedebilirsiniz. Duygusal yoğunluğun ve hassasiyetlerin yüksek olduğu bir günde karşılıklı dengelere dikkat etmek gerekebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ARALIK İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Aralık ayının bu ilk gününde gündelik işlerinizin yoğunluğu öğleden sonra itibarıyla artıyor, duygularınızı size destek olanlar ve çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bugün karşınıza çıkabilecek sağlık uzmanlarından, terapistlerden pek çok deneyim ve bilgi elde edebilirsiniz. Psikoterapi, psikolojik danışmanlık için uygun bir gün olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ARALIK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Aralık ayının bu ilk gününde öğleden sonra itibarıyla aşk ve tutkuların üzerinizdeki etkilerini yoğun şekilde hissedebilirsiniz. Duygularınızı özgün ve yaratıcı şekilde ifade edip, gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili konuların üzerinizde derin etkileri olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ARALIK ASLAN BURCU YORUMLARI 

Aralık ayının bu ilk gününde öğle sonrası saatlerinden itibaren ailenizle ilgili konularda derin hassasiyetler içinde olabilirsiniz. Ailenizde kadınların ve güçlü kişilerin etkisini daha yoğun hissedebilirsiniz. Geçmişe ilişkin konuların izleri ortaya çıkabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ARALIK BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Aralık ayının bu ilk gününde öğle sonrası saatlerinden itibaren güçlü konuşmalar yapmak ve başkalarını ikna etmek adına uygun bir gün olabilir. Sözlerinizle karşınızdaki kişiler üzerinde derin etkiler yaratabilirsiniz. Kendinizi güçlü şekilde ifade edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ARALIK TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Aralık ayının bu ilk gününde öğle sonrası saatlerinden itibaren güven duygunuzu pekiştirme ihtiyacınız artabilir. Bu yönde sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye yönelik adımlar gündeme gelebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ARALIK AKREP BURCU YORUMLARI 

Aralık ayının bu ilk gününde gücünüzü ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz ancak dengeleri gözettiğinizden emin olmalısınız. Yoğun duygular içinde sübjektif bir tutum içinde ya da içe kapalı olabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ARALIK YAY BURCU YORUMLARI 

Aralık ayının bu ilk gününde öğle sonrası saatlerinden itibaren bilinçaltınızda yer eden önemli konular etkisini hissettirebilir. Sezgileriniz güçlü olabilir ve yine benzer şekilde maneviyatı ve sezgileri güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ruhsal anlamda akışta olabileceğiniz bir gündesiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ARALIK OĞLAK BURCU YORUMLARI

Aralık ayının bu ilk gününde öğle sonrası saatlerinden itibaren arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin etkisini daha yoğun hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızın da desteğiyle ileriye yönelik vizyon oluşturmak için uygun bir gün olabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ARALIK KOVA BURCU YORUMLARI

Aralık ayının bu ilk gününde öğle sonrası saatlerinden itibaren hedeflerinize odaklı hareket edebileceğiniz plan ve organizasyon gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz. Güçlü kişilerle gireceğiniz temaslardan çok şey öğrenebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ARALIK BALIK BURCU YORUMLARI

Aralık ayının bu ilk gününde öğle sonrası saatlerinden itibaren yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulardan üzerinizde duygusal etkiler bırakabilecek deneyimler kazanabilirsiniz. Kişisel gelişim adına kazanımlarınız büyük olabilir ve bunları paylaşmak için sabırsızlanabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?