1 EYLÜL 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

1 Eylül 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Salı günü burçları neler bekliyor? Dolunay öncesi dalgınlığa dikkat.

1 EYLÜL KOÇ BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde kontrolünüz dışında hızla akarken dalgınlık, ihmal ve unutkanlıktan kaynaklanabilecek aksaklık ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Her şeye yetişmenin zor olabileceği bir gün olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

1 EYLÜL BOĞA BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde arkadaş ilişkileriniz açısından ve sosyal çevrenizde oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yenilikçi düşüncelerinizi cesurca savunabilirsiniz. Teknoloji ve sosyal paylaşımlarla aranızın iyi olacağı bir gün olabilir ancak kontrolü elden bırakmayın.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 EYLÜL İKİZLER BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde başarılarınızla ve yaptıklarınızla göz dolduracağınız bir gündesiniz. Duygularınızı paylaşmaktan ve göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Organizasyon ve düzen gerektiren işleri halledebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde yabancılarla ilgili konular gündeme gelirken uzaklarla temas kurabilir, ziyaret ve görüşmeler yapabilirsiniz. İnanç ve felsefe dünyanızı daha fazla paylaşabilirsiniz. Uzak seyahatler gündeme gelebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 EYLÜL ASLAN BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde iş, yatırım, finansman gibi konular gündeminizde olabilir. Vergi ve miras konularında görüşmeler yapabilirsiniz. Hareketli bir iş günü sizi beklerken mücadeleci yönleriniz ortaya çıkabilir. Gereksiz gerginliklere dikkat.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 EYLÜL BAŞAK BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde ikili ilişkileriniz açısından hareketli bir gün olabilir. İlişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye göre tutum alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 EYLÜL TERAZİ BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde günlük işlerinizi halledeceğiniz, detaylı ve hesap gerektiren işlerle uğraşacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Gereksiz evham, kaygı ve kuruntulara kapılmamalısınız.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 EYLÜL AKREP BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde aşk, tutkular, heyecan ve coşkular ön planda olabilir. Kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Akışa güvenip inandığınız bir gün sizi bekliyor. Zaman zaman ortaya çıkabilecek ego kaynaklı durumlara dikkat.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 EYLÜL YAY BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde ev ve aile konuları gündeminize gelebilir. Evinizdeki işleri toparlamaya gayret ederken dalgınlığa, unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Geçmiş konular kafanızı çok fazla meşgul edebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 EYLÜL OĞLAK BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde Ay Balık burcunda seyrederken iletişimde çok boyutlu ve etkileyici bir diliniz olabilir. Sözlerinizle büyüleyebilir, en zor görünen kişileri dahi etkileyebilir, ikna edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 EYLÜL KOVA BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde maddi konularda hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişlere dikkat etmek gerekiyor. Gerçekte çok da etkili olmayan şeyler sizi farkında olmadan büyüleyebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 EYLÜL BALIK BURCU YORUMLARI

Dolunay öncesinde Ay burcunuzda ilerlerken cesur ve iddialı davranabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, girişimci ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Sübjektif davranmamaya özen göstermelisiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?