1 ŞUBAT 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

1 Şubat 2021 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Yeni ayın ilk günü burçları neler bekliyor? Öğleden sonra ilişkiler ön planda...

1 ŞUBAT OCAK KOÇ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde kaygı ve endişeleri bir kenara bırakmalı ve kendinizi akışa bırakmalısınız. Öğle itibarı ile ikili ve birebir ilişkiler önem kazanıyor, karşınızdaki kişiyi, tutum ve davranışlarını dikkate almayı ihmal etmeyin.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

1 ŞUBAT  BOĞA BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde sevdiklerinize, tutkularınıza olan bağlılığınız duygusal bir stresi de beraberinde getirebilir. Öğle itibarı ile gündelik yaşamınıza, sağlığınıza daha çok önem gösterebilir, çalışkan, üretken tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde ev ve aile konularına odaklı olabilirsiniz ama artık bazı şeyleri akışa bırakmak gerektiğini unutmayın. Öğle itibarıyla sevdiklerinizi düşüneceğiniz daha rahat ve keyifli bir gündeminiz olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde kendinizi ifade etmek, anlamak, anlatmak bir miktar daha stres getirebilir, akışta kalmanızda fayda var. Öğle itibarı ile gündem biraz daha rahatlıyor, ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde maddi, değer, öz değerle ilgili konuların duygusal baskı ve stresini daha fazla hissedebilirsiniz. Öğleye saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde iletişim, haberleşme ve zihinsel konular önem kazanıyor ve daha rahat bir hava olabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde Ay burcunuzun son derecelerinde ilerlerken kendinize dair yapmanız gereken son birkaç şey, atmanız gereken son birkaç adım olduğunu düşünebilirsiniz. Öğle saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde maddi konular önem kazanıyor.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde hayatı biraz daha akışa bırakmakta fayda var, ancak dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Öğle saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde özgüveninizi, cesaretinizi toparlıyor ve işleri yoluna koyabiliyorsunuz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde sosyal bir gündeminiz olabilir ancak arkadaşlık ilişkilerinin getirdiği duygusal baskıyı da daha çok hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken özellikle ilişkilerde akışın getirebileceği sürpriz gelişme ve imkanlara hazır olmalısınız.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT YAY BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde başarı, hedef ve plan odaklısınız, görev ve sorumlulukların getirdiği baskıyı daha çok hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde daha sosyal ve keyifli ortamlarda kendinizi bulabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde uzak yol ve yolculuklar konusunda biraz daha temkinli olmalısınız, sosyal paylaşımlarınızda, ilişkilerinizde sakin ve dengeli bir tutum izlemeyi ihmal etmeyin. Öğle sonrasında ise hedef ve planlarınız doğrultusunda ilerleyebilir, görev ve sorumluluklarınızın çok daha bilincinde olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMLARI

Sabah saatleri biraz daha duygusal stres ve baskı altında geçebilir, akışta kalmakta fayda var. Öğle itibarıyla biraz daha rahat hissedebilir, eğitimle ilgili ve akademik konulara daha iyi odaklanabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT  BALIK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde ikili, birebir ilişkiler konusunda sakinlik ve sabrınızı korumalısınız. Öğle sonrasında ise maddi ve manevi paylaşımların getirdiği stres biraz daha kendini gösterebilir ancak mücadeleci ve güçlü olabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burca ne hediye alınır?


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?