1 ŞUBAT 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Şubat’ın ilk gününde bir yeni ay gerçekleşiyor. Ayrıca Çin astrolojisinde Kaplan yılına da hoş geldin diyoruz.

1 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMLARI

Yeni ayla birlikte sosyal yaşamınızda canlanma ve yenilenme yaşayabilirsiniz. Yeni çevreler, sosyal gruplara dahil olabilir, farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi maddi konularla ilgili aşmanız gereken kalıp ve klişelere dikkat çekebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

1 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMLARI 

Yeni ay iş hayatınızda, kariyerinizde yepyeni bir döneme işaret edebilir. Planlarınız ve hedefleriniz yönünde atacağınız adımlarda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi maddi hayata bakış açınızda ve genel yaklaşımınızda aşmanız gereken kalıp ve klişelere dikkat çekebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Yeni ay, yaşamınızda uzaklarla, seyahatlerle, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara ilişkin yeni başlangıçlara işaret edebilir. Yeni keşif ve maceralara açılabilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi ruhsal çalkantılara ve iç dünyanızdaki kaosa dikkat çekebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Yeni ay, ortak bir maddi konuyu, ortak bir yatırım, alışveriş ve alım satım işini gündeme getirebilir. Psikolojik yönden de yeni bir dönüşüm sürecinde olabilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi sosyal konular ve arkadaşlıklarla ilgili aşmanız gereken kalıp ve klişelere dikkat çekebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMLARI 

Karşıt burcunuzda meydana gelen yeni ay ilişkinizle, birlikteliğinizle ilgili yeni bir dönemi ve başlangıçları müjdeleyebilir. İlişkinize yönelik atacağınız her adımda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi üstlerinizle, yönetici konumundaki kişilerle veya otoriteyle ilgili aşmanız gereken kalıp ve klişelere dikkat çekebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Yeni ay, maddi ve manevi yönden bir arınma sürecinin başlangıcını müjdeliyor. Bu yönde atacağınız adımlarda destek görebilir, tıp, şifa ve beslenme uzmanlarıyla tanışabilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi uzaklarla ve seyahatlerle ilgili aşmanız gereken kalıp ve klişelere dikkat çekebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Yeni ay istekleriniz, arzularınız ve beklentilerinize yönelik büyük farkındalıkları beraberinde getirebilir. Egolar öne çıkabilir. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi ortak maddi konularla, eşinizin veya ortağınızın maddi durumuyla ilgili ani gelişmelere dikkat çekebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMLARI 

Yeni ay, ev ve aile yaşamınıza yönelik yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Geçmişe yönelik iç hesaplaşmalar söz konusu olabilir. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi ikili ve bire bir ilişkilerle ilgili aşmanız gereken kalıp ve klişelere dikkat çekebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT YAY BURCU YORUMLARI 

Yeni ayla birlikte eğitim hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Yakın çevrenizde değişim ve yenilikler söz konusu olabilir. Yeni bir komşunuz olabilir ve onun desteğiyle kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi gündelik rutinlerinizle ilgili aşmanız gereken kalıp ve klişelere dikkat çekebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMLARI

Yeni ay, sahip olduklarınızı yeniden değerlendirme ve kendi kıymetinizi maddi ve manevi yönden daha iyi bilme yönünde yeni farkındalıkları beraberinde getirebilir. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi aşkta aşmanız gereken kalıp ve klişelere dikkat çekebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMLARI

Burcunuzda meydana gelen yeni ayla birlikte hayatınızda yeni bir dönemi başlatabilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi yersiz yere inat veya ısrar ettiğiniz konularda yumuşamanızı sağlarken bunda aileyle ve geçmişle ilgili konuların bağlantısı önemli olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMLARI

Yeni ayla birlikte başkalarına yardım, hizmet konularında yeni yaklaşımlara imza atabilirsiniz. Hayır ve bağış işlerinde atacağınız adımlarda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi yakın çevreniz ve komşularınızla iletişimle ilgili aşmanız gereken kalıp ve klişelere dikkat çekebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?