10 EYLÜL 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

10 Eylül 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Mars retrosu başlıyor. İşte burçların bugünden itibaren dikkat etmesi gereken konular...

10 EYLÜL KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün burcunuzun yıldızı Mars gerilemeye başlıyor ve 14 Kasım’a kadar bu süreç biraz rölanti, yavaşlama dönemi olabilir. Kontrol imkânınızın azalmasıyla hayatın akışı daha çok önem kazanabilir. Risklere, tehlikeli durumlara, ani ve fevri davranmamaya bu dönemde özellikle dikkat etmelisiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

10 EYLÜL BOĞA BURCU YORUMLARI

 Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda kontrolünüz dışı olaylar karşısında kendinizi, sağlığınızı korumaya daha çok dikkat etmeli, riskli ve tehlikeli olabilecek durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Bu dönem arkanızı, ardınızı daha çok kollamanız gerekirken sağlığınıza daha çok dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 EYLÜL İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek olan Mars retrosunda özellikle sosyal yaşamınızda ilişkilerinize daha fazla özen göstermeniz gerekebilir, tuhaf ve anlamsız şekilde çıkabilecek tartışma ve sürtüşmelerde sükûnetinizi korumalısınız. Ayrıca bu dönemde umutlarınızı taze tutmak için ekstra efor sarf etmeniz gerekebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosu sizin için önemli bir alanda, iş ve kariyer alanında, bu dönemde görev ve sorumluluklar bir miktar daha yorucu ve yıpratıcı olabilir, hedefler çok çalışma ve mücadele gerektirebilir, otorite konumundaki kişilerle ilişkilere de daha fazla özen göstermelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 EYLÜL ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda özellikle uzak yol ve yolculuklarda, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Mars’ın bu tekinsiz retrosunda gereksiz risklerden uzak durmalısınız. Macera ve keşif duygularınıza biraz daha kontrol getirmeli tehlikeli olabilecek durumları iyi tartmalısınız.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 EYLÜL BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda mücadele ve uğraş gerektiren işler, ortaklıklar biraz daha çetrefilli bir hal alabilir, yatırım, finansman konularında daha tedbirli davranmalı, riskleri iyi değerlendirmelisiniz. Bu dönemde gerginlik ve stresi doğru yönetmeye gayret etmelisiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 EYLÜL TERAZİ BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda ise ilişkiler daha çetrefilli, karmaşık bir hal alacak gibi görünmekte, sabrınızı, sessizliğinizi korumak için akışa güvenmeli ancak tedbiri de elden bırakmamalısınız. Zira bu retroda ilişkilerde tuhaf kırılımlar, karşınızdaki kişinin garip hal ve davranışları sizi şaşırtabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 EYLÜL AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda ise adımları biraz daha temkinli atmanız fayda var. Bu dönemde enerjinizi saklı kullanmalısınız, zira gündelik yaşam koşulları, çalışma ortamınızın şartları biraz daha yorucu olabilir. Bu dönemde sağlığınıza dair gerekli önlemleri almalı, detaylara dikkat etmelisiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 EYLÜL YAY BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosu ilişkileri ve aşkı biraz daha çetrefilli hale getiriyor. Aşkınızdan göreceğiniz umulmadık tepkiler, sevdiklerinizden yana uğraştırıcı ortam sizi kişisel zevklerinizden biraz uzaklaştırabilir. Bu dönemde ego çatışmaları gerçekten tuhaf bir hal alabilir, dikkatli olmalısınız.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 EYLÜL OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda biraz daha dikkatli olmanız lazım, zira ev ve aile yaşamının unsurları bu dönemde beklenmedik şekillerde yorucu ve yıpratıcı olabilir, uğraşmanız gereken aile bireyleri sizi bir miktar zorlayabilir. Ayrıca bu dönemde çivi çakarken bile ev kazalarına ayrıca dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 EYLÜL KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda ise dilinizin pek kemiği olmayabilir, bu dönemde söyleyeceklerinizin farklı yönlere çekilebileceğini ve yanlış anlaşılabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Komşu ve kardeş ilişkilerine de dikkat etmeniz gerekebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 EYLÜL BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda maddi konular açısından biraz yorucu ve uğraştırıcı olabilir, güven duygunuz biraz zarar görebilir ancak bunun geçici olduğunu unutmayın. Bu dönemde sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirip kullanmak adına daha fazla çaba ve gayret sarf edebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?