10 Mart 2024 Günlük Burç Yorumları

10 Mart 2024 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Balık burcunda yeni ay gerçekleşiyor. İşte burçlara etkileri...

ÖZGE ÇOLAK 09 Mart 2024
10 Mart 2024 Günlük Burç Yorumları

10 MART KOÇ BURCU YORUMLARI

Kontrolünüz dışında gelişebilecek olay ve gelişmelere ve her anlamda sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Sezgilerinize güvenmelisiniz, bu dönemde bilinçaltınız ayakta olabilir, rüyalarınız her zamankinden güçlü, anlamlı gelebilir. Fiziksel olarak uykusuzluğa, değişken duygudurumlarına ve bunun getireceği ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

10 MART BOĞA BURCU YORUMLARI 

Sosyal ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınız açısından uyandırıcı bir tutulma yaşayabilirsiniz. Tutulma sezonu boyunca arkadaşlarınızın size karşı tutum, duygu ve davranışları kendinizle ilgili farkındalığı artırmanız konusunda yansıma görevi yapabilir. Hayal kırıklıklarının sizi umutsuzluğa düşürmesine izin vermeden bunlardan öğreneceklerinize bakmalısınız.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 MART İKİZLER BURCU YORUMLARI

Yeni ay iş ve kariyer anlamında bazı vazgeçişleri beraberinde getiriyor olabilir. Hedeflerinizin ve planlarınızın dilediğiniz gibi tutmaması veya yürümemesi sizi hayal kırıklığına uğratsa da belki başka bir bakış açısı ve yol belirlemenizi sağlayabilir. Bu dönem hiçbir konuda sıkı sıkı bağlı kalmamayı ve tutunmamayı gerektirebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 MART YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Yurt dışı, yabancılarla ilgili konular ve seyahatler sizin için bu Yeni ayın ana temaları arasında. Bulunduğunuz, yaşadığınız ortamın uzağında, ufkunuzu genişletebilecek, farkındalığınızı artırabilecek ve kişisel gelişim anlamda aydınlatabilecek olay ve gelişmeler söz konusu olabilir. Bu aydınlanma her zaman doğal ve kendiliğinden olmayabilir, çaba sarfetmeniz gerekebilir, yönsüzlük veya belirsizlikler sizi şaşırtsa da sezgilerinize güvenmelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 MART ASLAN BURCU YORUMLARI 

Yeni ay sizin için gerçek bir dönüşüm anlamına gelebilir, psikolojik yönden zorlayıcı ve uğraştırıcı bir dönem olabilir ancak hem bulunduğunuz anı, hem de geçmişi aydınlatan pek çok farkındalık yaşayabilirsiniz. Kendinizi, isteklerinizi, karşı taraftan ve başkalarından beklentilerinizi ve onlardan gördüklerinizi ve görebileceklerinizi çok daha iyi anlayabileceksiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 MART BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Yeni ay ikili ilişkiler, evlilik, birliktelik ve her türlü ortaklıkla ilgili önemli gelişmeleri beraberinde getirebilir. Bu dönemde ilişkiler adına atacağınız her türlü adım görünürde çok fazla emek, çaba getirse de arka planda size kendinizi geliştirmeniz, anlamanız açısından çok şey katabilir. Eşiniz, sevgiliniz bu dönemde adeta aynanız gibi, ona iyi bakmalısınız, zira yansımalar size yön gösterici olabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 MART TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Yeni ay günlük yaşamınızda, iş ve uğraş alanınızda, çalışma ortamınızda önemli gelişme, değişim ve dönüşümleri beraberinde getirebilir. Sizi beklemediğiniz veya öngöremediğiniz şekilde başkalarına hizmet eder duruma getirebilir. Bu konuda, bulunduğunuz ortamda yaşanan kaos ve belirsizliklerin büyük rolü olabilir. Kendinize özen göstermeyi ve bakmayı ihmal etmemelisiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 MART AKREP BURCU YORUMLARI 

Yeni ay sevdiklerinizi, aşkla ve tutkuyla bağlandıklarınızı temsil eden alanda gerçekleşiyor. Aşk hayatınızda önemli bir gelişme söz konusu olabilir. Bir başka aşk veya bir başka tutku uğruna aşkınızdan vazgeçme durumları söz konusu olabilir, ki bu sizin yapı itibarıyla zorlanabileceğiniz bir durum olabilir. Yaşadığınız güçlükleri sanatsal aktivitelere, yaratıcılığınıza, heyecan ve tutkuyla yaptığınız işlere yansıtabilir, beklemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 MART YAY BURCU YORUMLARI 

Yeni ay ev ve aile hayatınızla ilgili değişim ve gelişmelere işaret ediyor olabilir. Bu dönemde, yani bir sonraki tutulma tarihi olan 21 Ağustos’a kadar aileniz, evinizle ilgili uğraşlar çok zamanınızı alabilir. Bırakmak veya ayrılmak zorunda kaldığınız kişi, yer ve ortamlar sizi zorlasa da daha önce hiç olmadığı kadar sezgisel bir derinlik, anlayış, empati gücüne sahip olabilirsiniz. Geçmişinizle kendinizi uzlaştıracağınız, barıştıracağınız bir dönem olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 MART OĞLAK BURCU YORUMLARI

Yeni ayla birlikte zihinsel açılımlara hazır olun, zira aklınızın ve mantığınızın mekanik işleyişini bir kenara bırakmak, bütünsel, evrensel, sezgisel düşünce şekillerini yakalamak durumunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki gelişmeler bunda önemli rol oynayabilir, kardeşleriniz, komşularınız, masa, sıra arkadaşlarınızla ilgili olaylar sizi meşgul edebilir, öte yandan yaşadıklarınızın getireceği farkındalıkla sözel ve yazılı anlamda kendinizi çevrenize çok daha iyi anlatabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 MART KOVA BURCU YORUMLARI

Yeni ay kendi değerinizi bilmeniz ve göstermenizle ilgili önemli sınavları beraberinde getirebilir. Bunun için çaba ve mücadele sergilemeniz gerekebilir. Bu mücadelede zaman zaman örselenebileceğiniz durumlar karşınıza çıkabilir ancak her şeye rağmen ayağa kalkmalı, sahip olduklarınızın, kaynaklarınızın ve yeteneklerinizin farkında olmalı ve değerinizi bilmelisiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 MART BALIK BURCU YORUMLARI

Burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay bu ana kadar hedefleriniz ve yaptıklarınız doğrultusunda kaydettiğiniz yolun bir muhasebesi durumunda olabilir. Her şeyden önce kendinizi anlamak ve görmek konusunda önemli farkındalıklar getirebilir. Ardından hayatınızda yeni başlangıçlara hazır olmalısınız. Gerek aşk ve ilişkilerde gerek maddi konularda ortaya koymanız gereken önemli çaba ve mücadeleler söz konusu olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.