10 Şubat 2024 Günlük Burç Yorumları

10 Şubat 2024 Günlük Burç Yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Kova burcunda yeni ay gerçekleşiyor...

ÖZGE ÇOLAK 09 Şubat 2024
10 Şubat 2024 Günlük Burç Yorumları

10 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMLARI

Yeni ayla birlikte sosyal yaşamınızda canlanma ve yenilenme yaşayabilirsiniz. Yeni çevreler, sosyal gruplara dahil olabilir, farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi maddi konularda beklenmedik gelişmelere işaret ederken, yönetici veya otorite konumunda kişilerden sürpriz destekler gelebilir.


KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

10 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMLARI 

Yeni ay iş hayatınızda, kariyerinizde yepyeni bir döneme işaret edebilir. Planlarınız ve hedefleriniz yönünde atacağınız adımlarda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Uranüs etkisi altında aşırı ve ani tepkiler verebilirsiniz, yabancı kişilerden sürpriz destekler gelebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMLARI

Yeni ay, yaşamınızda uzaklarla, seyahatlerle, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara ilişkin yeni başlangıçlara işaret edebilir. Yeni keşif ve maceralara açılabilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs, beklenmedik gelişmelere işaret ederken, ortak işler açısından destekleyici olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Yeni ay, ortak bir maddi konuyu, ortak bir yatırım, alışveriş ve alım satım işini gündeme getirebilir. Psikolojik yönden de yeni bir dönüşüm sürecinde olabilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi sosyal çevrenizden beklenmedik gelişmelere işaret ederken, eşiniz, sevgiliniz veya yakın arkadaşınızdan sürpriz destekler gelebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMLARI 

Karşıt burcunuzda meydana gelen yeni ay ilişkinizle, birlikteliğinizle ilgili yeni bir dönemi ve başlangıçları müjdeleyebilir. İlişkinize yönelik atacağınız her adımda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi iş, kariyer, görev ve sorumluluk alanında beklenmedik gelişmelere işaret ederken, astlarınız veya yardımcılarınızdan sürpriz destekler gelebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Yeni ay, maddi ve manevi yönden bir arınma sürecinin başlangıcını müjdeliyor. Bu yönde atacağınız adımlarda destek görebilir, tıp, şifa ve beslenme uzmanlarıyla tanışabilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi uzaklarla, yurt dışıyla ilgili beklenmedik gelişmelere işaret ederken, sevdiklerinizden sürpriz destekler gelebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Yeni ay istekleriniz, arzularınız ve beklentilerinize yönelik büyük farkındalıkları beraberinde getirebilir. Egolar öne çıkabilir. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi ortak maddi konularda ve işlerde beklenmedik gelişmelere işaret ederken, ailenizden sürpriz destekler gelebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMLARI 

Yeni ay, ev ve aile yaşamınıza yönelik yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Geçmişe yönelik iç hesaplaşmalar söz konusu olabilir. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi ikili ve bire bir ilişkilerde beklenmedik gelişmelere işaret ederken, yakın çevrenizden ve kardeşlerinizden sürpriz destekler gelebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 ŞUBAT YAY BURCU YORUMLARI 

Yeni ayla birlikte eğitim hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Yakın çevrenizde değişim ve yenilikler söz konusu olabilir. Yeni bir komşunuz olabilir ve onun desteğiyle kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi gündelik yaşamınızda beklenmedik gelişmelere işaret ederken, maddi konularda sürpriz destekler gelebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMLARI

Yeni ay, sahip olduklarınızı yeniden değerlendirme ve kendi kıymetinizi maddi ve manevi yönden daha iyi bilme yönünde yeni farkındalıkları beraberinde getirebilir. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelere işaret ederken, yüksek cazibenizle ikna gücünüz yüksek olabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMLARI

Burcunuzda meydana gelen yeni ayla birlikte hayatınızda yeni bir dönemi başlatabilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi ailenizle ilgili konularda beklenmedik gelişmelere işaret ederken, akışın getirdiği sürpriz destekler olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMLARI

Yeni ayla birlikte başkalarına yardım, hizmet konularında yeni yaklaşımlara imza atabilirsiniz. Hayır ve bağış işlerinde atacağınız adımlarda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasında Uranüs etkisi yakın çevrenizde beklenmedik gelişmelere işaret ederken, sosyal çevrenizden ve dostlarınızdan sürpriz destekler gelebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.