11 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

11 Eylül 2022 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşiyor. İşte burçlarda yaşananlar...

ÖZGE ÇOLAK 10 Eylül 2022
11 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI iStock

11 EYLÜL KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün meydana gelen dolunay sezgilerinizi güçlendiren bir etki yaratabilir. Daha önce farkında olmadığınız bir durumun, olayın veya kişinin farkına varabilirsiniz. Akışın getirdiklerini kabul etmek durumunda olabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

11 EYLÜL BOĞA BURCU YORUMLARI 

Çalışma ortamınızda ve günlük yaşamınızda ortaya çıkabilecek iletişim ve ulaşımla ilgili aksaklıklara, gecikmelere dikkat etmelisiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak planlar yapabilirsiniz. Sağlıkla, şifayla ilgili konulara merakınız artarken, bu konularda bilgilerinizi zenginleştirebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 EYLÜL İKİZLER BURCU YORUMLARI

Burcunuzun yöneticisi gerilemeye başlarken hayatınızı yavaşlatabilecek bazı engel ve aksaklıklar karşınıza çıkabilir. Aşk hayatınızda iletişim önem kazanırken yanlış anlamalar ve anlaşmazlıklar karşısında sabırlı olmalı, bazı şeyleri zamana bırakabilmelisiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Merkür retrosunda ailenizi, geçmişinizi daha çok düşünebilir, sorgulayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişim konusunda yaşayabileceğiniz aksaklık ve problemlere karşı dikkatli ve sabırlı olmaya çalışmalısınız. Tarihsel konulara merak duyabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 EYLÜL ASLAN BURCU YORUMLARI 

Merkür retrosu düşüncelerinizde ve zihinsel düzeyde bazı blokajlara neden olabilir. Bunun nedeni iletişim ve ulaşım konularında yaşayabileceğiniz aksaklık ve sorunlar olabilir. Ziyaretlerde randevu saatlerinize, yolculuklarda trafik problemlerine daha çok dikkat etmelisiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 EYLÜL BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Maddi konularda, alışveriş ve harcamalarda hesap hatalarına dikkat etmeniz gerekebilir. Değer konusunda hatalı düşünce ve algılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak bu olumsuzlukları, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı geliştirmek yönünde kullanabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 EYLÜL TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Merkür burcunuzda gerilerken ikili iletişimde karşılaşabileceğiniz problemlere dikkat etmelisiniz. Karşınızdaki kişiler, olaylar, durumlarla ilgili değerlendirme yaparken mümkün olduğunca objektifliğinizi korumaya çalışmalısınız. Eğitimle ilgili konuları yeniden değerlendirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 EYLÜL AKREP BURCU YORUMLARI 

Merkür retrosu eskilerden, geçmişten haberler getirebilir. İletişim, haberleşme, ulaşım konularında kontrol dışı ortaya çıkabilecek engel ve pürüzlere karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönemde dalgınlık ve unutkanlığa da dikkat etmelisiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 EYLÜL YAY BURCU YORUMLARI 

Sosyal konularda, arkadaş ilişkilerinizde iletişimden kaynaklanabilecek bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda program değişiklikleri, trafik, yanlış anlamalardan kaynaklanan problemler ortaya çıkabilir. Gelecekle ilgili düşüncelerinizi netleştirmeniz zor olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 EYLÜL OĞLAK BURCU YORUMLARI

İş hayatında geçmişi değerlendirmek ve hedeflerinizi gözden geçirmek adına uygun bir dönem olabilir. Kariyer planlarında gecikme ve ertelemeleri dikkate almalısınız. Görüşmeler size deneyim kazandırabilir ancak sonuçlar için beklemeniz gerekebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 EYLÜL KOVA BURCU YORUMLARI

Uzaklardan beklediğiniz haberler gecikebilir, özellikle yurt dışı veya yabancılarla ilgili planlarda, seyahatlerde aksama ve gecikmeler söz konusu olabilir. Ancak bu dönem kişisel gelişim, eğitim ve öğrenme adına uygun bir dönem olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 EYLÜL BALIK BURCU YORUMLARI

Hayatınızın biraz daha ağırlaştığını, yavaşladığını hissedebilirsiniz. İş ve ilişkilerde sürüncemede kalan durumlar belirebilir. Ortak iş, yatırım ve harcamalarda sabırlı olmanız gereken durumlar ortaya çıkabilir. Yalnız kalmaya, kendinizi dinlemeye, sessizlik ve sakinliğe daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.