12 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

12 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca sizler için derledi. Bugün burçları neler bekliyor? Akşam üstünden itibaren şartlar değişiyor...

12 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde maddi konularda daha ihtiyatlı davranmanız gerekebilir. Akşam üstünden itibaren ise iletişim, haberleşme konularında hassas davranabilirsiniz ancak aksaklıklar karşısında zihninizi çok yorup yıpratmadığınızdan emin olmalısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

12 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ilerlerken iddialı tutumunuzu koruyabilirsiniz ancak bununla birlikte kontrolünüz dışında kalabilecek durumlara dikkat etmelisiniz. Akşam üstünden itibaren maddi konuların getireceği stres daha çok duygusal kaynaklı olabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde unutkanlığa, sakarlığa özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Akşam üstünden itibaren Ay burcunuza ilerlediğinde girişimlerinize hız verebilir, cesaret ve özgüvenle hareket edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Sabah saatleri sosyal konularda, arkadaşlık ilişkilerinizde oldukça aktif geçebilir, ancak paylaşımlarınızda kontrolünüz dışında olabilecek durumları göz ardı etmemelisiniz. Akşam üstünden itibaren ise daha sessiz sakin, kendi halinizde olmayı tercih edebilirsiniz ancak bastırılmış duyguların getirebileceği strese dikkat.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün sabah saatleri akşam üstünden farklı olabilir. Sabah iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündemdeyken gözden kaçabilecek durumlara ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz. Akşam üstünden itibaren ise kişisel gelişim konularına odaklanabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Akşam üstünden itibaren gökyüzü değişiyor ve Ay İkizler burcuna ilerliyor. Hedefleriniz, planlarınız konusunda kararlı, odaklı bir tutum içinde olabilirsiniz. Hırs ve azminizle dikkat çekebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Akşam üstünden itibaren uzaklarla ilgili konular, yabancılar ve yurt dışı bağlantılar yaşamınıza çok daha hakim olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak konusunda ısrarcı davranabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde ilişkilerde dalgalanmalara, kontrol dışı durumlara dikkat etmek ve akışta kalmak gerekebilir. Akşam üstünden itibaren ise özellikle kıskançlık ya da aşırı sahiplenme gibi olumsuz duyguları yumuşatmanız gerekebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

Öğle öncesinde sağlığınıza, beslenmenize, ihmal ve rahatsızlıklara daha çok dikkat etmelisiniz. Akşam üstünden itibaren ise ikili ilişkilerde daha hassas ve özenli bir tutum içinde olmanız gerekebilir, eşiniz veya sevgilinizle daha çok ilgilenebilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde aşk konusunda daha rahat ve akışta bir tutum içinde olmanızda fayda olabilir. Akşam üstünden itibaren Ay burç değiştirdiğinde detaylar, incelikler konusunda takıntılı davranmamaya gayret etmelisiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde eviniz, yuvanız veya ailenizle ilgili konular gündemde olurken, önemli karar veya adımlardan uzak durmalısınız. Akşam üstünden itibaren aşk ve tutkular öne çıkarken egoların yaratabileceği problemlere dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün sabah saatlerinde iletişimle, ulaşımla, yolculuklarla ilgili konularda tedbirli davranmanız gerekebilir. Akşam üstünden itibaren ailenizle ilgili konular gündemde, duygularınızı abartmadığınızdan emin olmalısınız.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?