12 EKİM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

12 Ekim 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Hafta Aslan burcunda ilerleyen Ay ile başlıyor. İşte burçlarda yaşananlar...

12 EKİM KOÇ BURCU YORUMLARI

Haftaya Ay Aslan burcunda başlarken gündeminizde sevdikleriniz, aşk, tutku duyduğunuz konular ve heyecanlar olabilir. İlişkilerde cömert ve alçakgönüllü davranabilir, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

12 EKİM BOĞA BURCU YORUMLARI

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminizdeki yerini korurken geçmişin izlerini silmenin zor olduğunu hissedebilirsiniz. Yine de sahip olduklarınızın kıymetini bilip anlamak iyi gelecektir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 EKİM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Eğitim, bilgi alışverişinin yoğun olduğu bir gün sizi beklerken ilişkilerinizde sözlerinizin gücünü ortaya koyabilir, güçlü bir ifade şekli benimseyebilirsiniz. İletişimin bol olduğu hareketli bir gün geçirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 EKİM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

İş ve para konularıyla, maddi konular öne çıkarken cömert ve kendinizi şımartabileceğiniz birkaç alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Duygusal çalkantıyı dikkate alarak aşırı harcamalardan kaçınmalı, bütçenizi gözetmelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 EKİM ASLAN BURCU YORUMLARI

Burcunuzda ilerleyen Ay bugün kendinizi güçlü bir biçimde ortaya koymanızı ve göstermenizi sağlayabilir. İddialı ve cesur bir tutum içinde olabilir, kendinizi ve sevdiklerinizi ön planda tutabilirsiniz.  

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 EKİM BAŞAK BURCU YORUMLARI

Hayatın biraz kontrolünüz dışı aktığı haftanın bu ilk gününde kendinizi biraz daha yavaşa, rölantiye almanın yollarını bulmalısınız. Manevi, mistik, spiritüel konular ilginizi çekebilir, kendiniz dışında başkalarını düşünebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 EKİM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

 Arkadaşlarınızla görüşebileceğiniz sosyal, canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Yenilikçi ve sıra dışı düşünce ve fikirlerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dostlarınızın yanınızda ve destekçi olması da iyi gelebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BUR�� YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 EKİM AKREP BURCU YORUMLARI

İş, görev ve sorumluluklar öne çıkarken, hedefleriniz doğrultusunda kararlı ve planlı hareket etmeyi isteyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon gerektiren işleri daha rahat kotarabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 EKİM YAY BURCU YORUMLARI

Dışarıda olmanın iyi gelebileceği bir gün sizi beklerken yeni insanlarla tanışmak, farklı ve yeni yerler görmek size iyi gelebilir. Gündeminizde yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular yer alabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 EKİM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Haftanın bu ilk gününde hırslı, iddialı ve mücadeleci yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ortak maddi konular, para ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Kontrollü olmak gerektiğine inandığınız bir gün olabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 EKİM KOVA BURCU YORUMLARI

Haftanın bu ilk gününde Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkiler, eşli ve ortaklı konular gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Diyaloglar önem kazanırken uyum ve dengeleri korumak zorunda hissedebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 EKİM BALIK BURCU YORUMLARI

Haftanın bu ilk gününde günlük koşturmacalar içinde olabilirsiniz. Hesap ve detay gerektiren iş ve uğraşlar gündeminizde olabilir. Üretken ve çalışkan hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?