13 MAYIS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. Peki burçları nasıl etkileyecek? 13 Mayıs 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca sizler için yazdı...

13 MAYIS KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. İkizler burcundaki Venüs retrosunda ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etmek gerekebilir. Ayrıca komşularınız ve kardeşlerinizle ilişkilerde ortaya çıkabilecek eski mevzular ve gelgitler kafa karıştırabilir. Mars’ın Balık burcuna ilerlemesiyle kontrolünüz dışı gelişmelere, bu gelişmeler karşısında atacağınız adımlara ekstra dikkat etmelisiniz. Dalgınlıklara, sakarlıklara, ihmallere karşı çok daha dikkatli olmalısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TAROT FALINIZA BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. Burcunuzun yıldızı Venüs’ün retro sürecinde kontrolünüz dışı gelişmelere ve çifte durumlara dikkat. Geçmişe bakmanız, kendinizle hesaplaşmanız, bazı değerlendirmeler yapmanız açısından bu retro faydalı olabilir. Mars’ın Balık burcuna ilerlemesi ise sosyal yaşamınızda arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizde sürtüşmeleri beraberinde getirebilir. Tartışma ve çatışmalara önümüzdeki bir buçuk ayda daha çok dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. Burcunuzdaki Venüs retro yaparken eski ilişkiler, ilişki modelleri bu retroyla geri gelebilir, temkinli yaklaşmalısınız. Bu dönem kozmetik, estetik girişimler için pek de iyi olmayabilir. Ayrıca maddi konulara da dikkatli olmalısınız. Mars’ın burç değiştirmesiyle kariyerinizde, iş yaşamınızda mücadele artabilir, siz de daha girgin, cesur, korkusuz davranabilirsiniz. Gözle görülen hızlı ve ani tepkiler verebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız zira pek tekin konumda olmayan bu Mars statünüze, konumunuza zarar veren, onu zedeleyen türde olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. İkizler burcundaki Venüs retrosunda ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etmek gerekebilir. Bu retro gizli kalmış ya da platonik aşıklara işaret edebilir. Ayrıca bu retroda maddi kayıp ve zararlara bir biraz daha dikkat etmelisiniz. Birden ortaya çıkan harcamalar yanında riskli olabilecek para işlerine ve alışverişlerine girmemeye özen göstermelisiniz. Mars transiti ise pek tekin bir geçiş değil ve sizi özellikle uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda, düşünsel, felsefi, manevi tartışmalar anlamında yorabilir. Ancak çıktığı burç itibariyle ruhsal açıdan bu geçiş rahatlatıcı olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. Venüs retrosu, kalbinizi kıranlar ve sonra yeniden barışmak isteyenler, tekrarlayan ilişki kalıpları, giden ve geri gelen dostlar bu dönemde ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etme ihtiyacı doğurabilir. Mars Balık burcunda tekinsiz bir zeminde ilerlerken özellikle ortak maddi konularda, iş ve para konularda gereksiz risklerden uzak durmalısınız. Kendinizi çok yormamaya, tüketinceye kadar çalışmamaya dikkat etmelisiniz. Mars ruhsal anlamda alt üst edici bir etki yaratırken bu enerjiyi mümkün olduğunca sabırla yönetmeye çalışmalısınız.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. Venüs retrosu otorite konumunda kişiler ve üstlerinizle aranızdaki geçmiş sorunları, mevzuları bir anda ortaya çıkarabilir. Ayrıca göz önünde yaşadığınız bir aşk veya ilişkide sizi şaşırtan durumlarla ve tepkilerle de karşılaşabilirsiniz. Siz farkında olmadan bu ilişki farklı durumlara evrilebilir ve sizi ikilemde ve kararsız bırakabilir. Mars Balık burcunda kaygan bir zeminde ilerlerken özellikle ilişkiler açısından sizi tam anlamıyla tekinsiz bırakabilir. Herhangi bir girişim veya teklifte bulunurken atacağınız adımlara bu dönemde ekstra dikkat etmelisiniz. Karşınızdaki kişinin beklentileri çok daha karmaşık hale gelirken bunlarla çok fazla meşgul olabilir ve kendinizi karşınızdaki kişi ve ilişki veya birlikteliğiniz için epeyce yorabilir, tüketebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. Venüs retrosunda hep ikili durumlar arasında kalabilir ve belki de en zorlandığınız konu olan kararsızlıkla bir başınıza kalabilirsiniz. Öte yandan Venüs retrosu çok sevdiğiniz okumaları yapmanızı sağlayabilir, eğitim almak istediğiniz bir konuda işinizi kolaylaştırabilir, uzak eski aşkları, arkadaşlıkları yanınıza getirebilir. Ancak retronun bitişiyle gelenlerin geri gidebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Mars’ın geçişi ise sağlık açısından epeyce dikkatli olmanız gereken bir sürece işaret ediyor. Kendinize gerek bedenen gerek ruhsal anlamda bakmayı ihmal etmemelisiniz. Bu dönemin enerjileri sizin için farkında olsanız da olmasanız da epeyce yorucu, kendinizi yıpratmamalı, gündelik yaşamınızın kaosunda sağlık, şifa tedbirlerini almalısınız. İçinizdeki, ruhunuzdaki şifacıyı çalıştırın.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir buçuk ay boyunca atacağınız adımların, yapacağınız girişimlerin risksiz olmasına oldukça dikkat etmelisiniz. Özellikle aşka ve sevdiklerinize dair konularda ise yaptığınız fedakârlıklar karşılık bulmayabilir ya da suiistimal edilebilir, oysa siz bunları yalnızca aşk ve tutkularınız ve temiz kalbinizle yapmış olabilirsiniz. Üzücü ve hayal kırıklığına neden olan bir transit gibi görünse de gücünüz ve iradenizle bu zorluğun da üstesinden gelebileceğinizi unutmayın. Venüs retrosunda ise en fazla dikkat etmeniz gereken konu iş ve ortak maddi konular olabilir. Ortak maddi bütçenizi iyi gözetmeli ve bunu yaparken duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz. Sizi ikilemde bırakan riskli durumlara karşı gardınızı almalısınız. Kendi maddi durumunuzu her zaman gözetmeli, kandırıcı, yanıltıcı durumlar karşısında aklınızı ve sağduyunuzu devreye sokmalısınız.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS YAY BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. Karşıt burcunuzdaki Venüs retrosunda en çok dikkat etmeniz gereken ilişkilerinizdeki ikircikli ve çifte durumlar olabilir. Karşınızdaki kişinin tedirginliği, kararsızlığı sizi de epeyce etkileyecek gibi görünmekte. İlişkinizin veya ortaklığınızın ne yöne gittiğini kestirmekte de sizi zorlayan durumlar olabilir. Mars Balık burcunda ilerlerken ev ve aile içi sürtüşmelere, çatışmalara, kavga ve gürültüye daha çok dikkat etmelisiniz, ayrılıklar, kopmalar bu bir buçuk aylık süreçte gündeme gelebilir. Ayrıca ev kazaları açısından da özellikle kayıp düşmemeye dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. Mars Balık burcunda ilerlerken özellikle yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde temkinli, sabırlı hareket etmeye özen göstermelisiniz. Bu dönemde düşünceler, zihinsel aktivite epeyce yorucu, yıpratıcı olabilir. Bir sürü düşünceyle aynı anda baş etmeye çalışmak epeyce gayret gerektirebilir. Zihinsel sağlığınızı korumaya gayret edin. Venüs retrosunda ise en çok dikkat etmeniz gereken konu gündelik yaşamınızdaki, rutininizdeki, çalışma ve uğraş alanınızdaki ilişkiler olabilir. Astlarınızla, yardımcılarınızla aranızdaki eski konular bu dönemde yeniden ortaya çıkabilir. Ayrıca bu dönem sizden yaşça küçük ya da olgun olmayan bir kişiyi de yaşamınıza geri getirebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars Balık burcuna geçiyor. Mars Balık burcunda kaygan bir zeminde ilerlerken özellikle maddi konularda, iş ve para konularda gereksiz risklerden, girişimlerden uzak durmalısınız. Maddi konularda kendinizi yıpratmamaya çalışmalısınız. Ayrıca özgüveninizin zedelenmesine izin vermemelisiniz. İkizler burcundaki Venüs retrosunda en çok dikkat etmeniz gereken konu ise aşk ve de sevdikleriniz. Kalbinizi kıranlar ve sonra yeniden barışmak isteyenler, tekrarlayan aşk kalıpları, giden ve geri gelen aşklar bu dönemde ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etme ihtiyacı doğurabilir.  

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün hem Venüs retrosu başlıyor hem de Mars burcunuza ilerliyor. Venüs retrosunda en çok dikkat etmeniz gereken konu ise aile içi ilişkiler olabilir. Kalbinizi kıranlar ve sonra yeniden barışmak isteyenler, tekrarlayan ilişki kalıpları, giden ve geri gelen kişiler bu dönemde ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etme ihtiyacı doğurabilir. Mars’ın burcunuzda ilerleyeceği önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde fazla yorulmamaya, kendinizi tüketmemeye ve enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya dikkat.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ