13 MAYIS 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

13 Mayıs 2023 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı ise ilişkilerimizi sağlamlaştırma fırsatı veriyor...

ÖZGE ÇOLAK 12 Mayıs 2023
13 MAYIS 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI iStock

13 MAYIS KOÇ BURCU YORUMLARI

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı aile ilişkilerini onarmanıza, toparlamanıza imkân verebilir. Sanatsal aktiviteler içinde bulunabilir, kendinizi tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerden oluşan kalabalık bir ortamın içinde bulabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

13 MAYIS BOĞA BURCU YORUMLARI 

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı yakın çevrenizle ilişkilerinizi toparlamanıza ve daha yumuşak bir dil kullanmanıza imkân verebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelip fikir ve düşüncelerinizi tartışacağınız, paylaşıma açık sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş ve aktiviteler yapabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı bu dönemde güven duygunuzu toparlamanıza imkân verebilir. Duygularınızı başkalarına göstermekten ve paylaşmaktan hiç çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Başkaları tarafından nasıl görülüp algılandığınız sizin için önemli olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı kendinizi kolayca toparlamanıza imkân verebilir. Hayattan aldığınız keyfi bulunduğunuz ortamın dışına taşımak isteyebilirsiniz. Yeni kişiler tanıyabilir, yeni yerler görebilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS ASLAN BURCU YORUMLARI 

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı ruhsal yönden toparlamanıza imkân verebilir. Konsantrasyon ve gayret gerektiren konu ve işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygusal gerilim ve strese bugün daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Aşırı duygusallığın getirebileceği gerilimi kontrol etmeniz gerekebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı sosyal ilişkilerinizi toparlamanıza imkân verebilir. Konfor ve rahatlığı yaşamınıza birlikte olduğunuz ya da kendinize en yakın hissettiğiniz kişiyle yapmayı tercih edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı biraz hırpalanmış olabilecek statünüzü, imajınızı toparlamanıza imkân verebilir. Hizmet duygunuzun, çalışkanlığınızın hâkim olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Pek çok işinizi aynı anda halletmek için pratik çözümler arayabilirsiniz. Gündelik yaşamınızda size destek olabilecek kişileri bulabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS AKREP BURCU YORUMLARI 

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı uzaklardan iş fırsatları yaratabilir. Yaratıcılığınızı ve kişiliğinizin özgün yanlarını öne çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Bireysel uğraşlarınıza ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS YAY BURCU YORUMLARI 

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı ortak maddi konuları düzeltmenize imkân verebilir. Ailenizle bir araya gelebilir, onların sorun ve konularına karşı daha duyarlı davranabilirsiniz. Yemek ve beslenme konularına duyduğunuz ilgi ve hassasiyet bugün mutfakta epeyce vakit geçirmenize yol açabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı bire bir ilişkilerinizi toparlamanıza imkân verebilir. Yakın çevrenizle iletişim, ulaşım, ziyaret ve görüşmelerin öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi anlatırken veya ifade ederken sözlerinizin yanlış anlaşılmamasına ve alınganlıklara daha fazla dikkat edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS KOVA BURCU YORUMLARI

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı gündelik ilişkilerinizi toparlamanıza imkân verebilir. Alım satım konuları, harcama ve alışverişler gündeminize gelirken maddi konularda biraz daha dikkatli, temkinli davranmanız gerekebilir. Bütçe ve hesap işlerinde daha özenli olmanız yerinde olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS BALIK BURCU YORUMLARI

Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı gündelik aşkınızla ve sevdiklerinizle ilişkilerinizi toparlamanıza imkân verebilir. Ay burcunuzda ilerlerken, günün en fazla konuşulan kişilerinden biri de siz olabilirsiniz. Cesur, iddialı ve rekabet��i yaklaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.