13 Mayıs 2024 Günlük Burç Yorumları

13 Mayıs 2024 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Haftanın ilk gününde öğle saatlerinde Ay Aslan burcuna ilerliyor...

ÖZGE ÇOLAK 12 Mayıs 2024
13 Mayıs 2024 Günlük Burç Yorumları

13 MAYIS KOÇ BURCU YORUMLARI

Özellikle sabah saatlerinde biraz zor da olsa işlerinize konsantre olabilirseniz, sonrasında yaratıcılığınızın, özgün fikirlerinizin de yardımıyla güzel sonuçlar alabilirsiniz. Öğle sonrası biraz daha rahat ve keyifli geçebilir.KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

13 MAYIS BOĞA BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde elinizdeki işleri toparlamakla geçireceğiniz bir gündeminiz olabilir. İletişimde aksaklıkları önceden planlayarak giderebilirsiniz. Akşam saatlerine ise eviniz ve ailenizle ilgili konular damga vurabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde maddi konularla ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir, özellikle sabah saatlerini daha verimli geçirmeye bakmalısınız. Öğle sonrası itibarıyla yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Öğleye kadar Ay burcunuzda ilerliyor ancak önemli girişimler için sabah saatlerini tercih etmeniz yerinde olabilir. Sonrasında keyif ve konfor arayışında olabilirsiniz, lüks ve aşırı harcamalar dikkat çekebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS ASLAN BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde kontrolünüz dışı şartlara, durumlara her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Müdahaleniz olamayacak durumlara çok kafa yormamaya ve takılmamaya çalışmalısınız. Sonrasında Ay burcunuza ilerlediğinde keyfiniz yerine gelebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Sosyal ortamınızın hareketliliği sürerken arkadaşlarınızla birlikte almanız gereken bir aksiyon ya da ortak bir uğraşınız varsa sabah saatlerini tercih etmeye çalışmalısınız. Öğle sonrasında yoğun gündemin ardından dinlenmeye vaktiniz olabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde biraz daha temkinli ve ağır hareket etmeniz gerekebilir. Gözden kaçabilecek konulara dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında sosyalleşmek, arkadaşlarınızla bir araya gelmek için güzel fırsatlarınız olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS AKREP BURCU YORUMLARI 

Hareketli bir gün geçirebilirsiniz ve özellikle sabah saatlerinde seyahatler, uzak yol ve yolculuklar ve gezi programlarıyla ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir. Öğleden sonra duygularınızı sergilemekten çekinmeyebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS YAY BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde iş konularında, ortak maddi konularda, uğraş, beceri, titizlik gerektiren alanlarda hareketli bir gündeminiz olabilir. Sonrasında ise kendinizi daha özgür ve rahat hissedebileceğiniz bir gündem oluşuyor.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Eşli, ortaklı konular, sevgilinizin, eşinizin, ortağınızın gündemi öğleye kadar sizi meşgul edebilecek alanlar olabilir. Öğle sonrasında şartlar biraz daha sabırlı davranmanızı gerektirebilir. Karşılıklı gerginlikleri ve birikimleri bir kenara bırakmalısınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS KOVA BURCU YORUMLARI

Eşli, ortaklı konular, sevgilinizin, eşinizin, ortağınızın gündemi öğleye kadar sizi meşgul edebilecek alanlar olabilir. Öğle sonrasında şartlar biraz daha sabırlı davranmanızı gerektirebilir. Karşılıklı gerginlikleri ve birikimleri bir kenara bırakmalısınız.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

13 MAYIS BALIK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde şartlar çok belirleyici olmasa da sonrasında sanatsal, yaratıcı yönlerinizi parlak bir şekilde gösterebileceğiniz bir gün olabilir. Öğleden sonradan itibaren ilgilenmeniz gereken detaylar olabilir. Gündelik iş ve uğraşlarınız zamanınızı alabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.