14 EKİM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

14 Ekim 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Merkür retrosu başlıyor. Hangi burç nasıl etkilenecek?

14 EKİM KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan Merkür retrosunda öncelikle ortak maddi konularda, paylaşımlarda, iş ve para konularında temkinli hareket etmeniz gerekebilir. Konsantrasyon gerektiren işlere odaklansanız da karşılıklı anlaşmazlıklarda çok daha sabırlı davranmanız gerekebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

14 EKİM BOĞA BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlıyor. İkili ilişkilerde, ortaklıklarda, evlilik ve birlikteliklerde iletişimle ilgili problemler her zamankinden daha fazla ortaya çıkabilir. Birbirinizi anlama konusunda sakin ve sabırlı davrandığınızdan emin olmalısınız.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan Merkür retrosunda geçmişle ilgili muhasebe ve yüzleşmeler de gündeminize gelirken gereksiz olabilecek detaylarla kendinizi yormamaya çalışın. Kendinizi psikoloji, tarih gibi derin konuların içinde kendinizi bulabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan Merkür retrosunda sevdiklerinizle iletişim özellikle karmaşık bir hale gelebilir. Aslında bunun nedeni çoğunlukla kişisel tercih ve egolardan kaynaklanan yanlış düşünme, algılama, anlama durumları olabilir. Aranızdaki konuları tartışmaya götürebilecek abartılı düşüncelerden kaçınmalısınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan Merkür retrosunda kökeni geçmişten gelen konular aile içi iletişimi epeyce zorlaştırabilir. Sessiz kalmayı tercih etseniz de duygularınızın yükünü zihninizde biriktirmekten de kaçının. Kendinizi oyalayacak tarih, psikoloji gibi konulara ilgi gösterebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan burcunuzun yıldızı Merkür’ün retrosunda biraz yavaşlamanın, hayatı rölantiye almanın sırası gelmiş olabilir. Zihniniz çoğunlukla çok derin ve çapraşık düşüncelerle dolu olsa da bunu yansıtmamak için biraz daha çaba gösterebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugün Akrep’te başlayan Merkür retrosu 28 Ekim’den itibaren burcunuzda devam ediyor. İlk uzun dönemde maddi konular, iş ve para konuları zihninizi meşgul ederken aslında bunların kaynağının güven duygularınıza bağlantılı olduğunu keşfedebilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün burcunuzda Merkür retrosu başlıyor ve 28 Ekim’e kadar olan süreçte iletişime biraz daha özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi anlatırken, ifade ederken anlaşılmak konusunda zorluk yaşayabilir, mükemmeliyetçi bakış açısıyla her şeyi çifte düşünmek zorunda kalabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM YAY BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan Merkür retrosunda gizli konulara, sırlara, bilinmeyene olan merakınız giderek artıyor ve bunlar zihninizi çok daha fazla meşgul edebilir. Ancak akıştan öğrenebileceğiniz çok şey olduğunu da bu süreçte fark edebilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan Merkür retrosunda arkadaşlarınızla iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Aşırı şüpheci ve sorgulayıcı tutumlara ister istemez yenik düşerken bu duygularınızı hafifletebilecek çıkış yolları bulmak sizin elinizde.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan Merkür retrosunda hedeflerinize, planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza çok daha fazla odaklanabilirsiniz. Ancak gözden kaçan detaylar, unutkanlık bu dönemde yorucu olabilir. Bu dönemde üstlerinizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan Merkür retrosunda hedeflerinize, planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza çok daha fazla odaklanabilirsiniz. Ancak gözden kaçan detaylar, unutkanlık bu dönemde yorucu olabilir. Bu dönemde üstlerinizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?