ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

14 Ekim 2021 burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca sizler için yorumladı… Ay Kova burcuna ilerliyor… İşte 12 burçta yaşananlar...

14 EKİM KOÇ BURCU YORUMLARI 

Ay bir diğer Satürn burcu Kova’ya ilerlerken sosyal ilişkiler açısından aktif, hareketli bir gün geçirebilirsiniz ancak ilişkilerdeki dinamikleri kontrol etmelisiniz. Organizasyon gerektiren ortak işlerdeki başarılarınızla dikkat çekebilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

14 EKİM BOĞA BURCU YORUMLARI 

Ay bir diğer Satürn burcu Kova’ya ilerlerken iş hayatınızda üstleriniz ve patronlarınızla ya da görev ve sorumluluklarınızla ilgili sizden yaşça büyük ve otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinize bugün biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Ciddi tutumunuzu korumalısınız.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Ay bir diğer Satürn burcu Kova’ya ilerlerken özgürce, serbestçe hareket etmek geçse de içinde bulunduğunuz sınırları, sorumluluklarınızı göz ardı etmemeniz gerekecek. Aksi halde bunu size hatırlatabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Ortak maddi konularda görüşmeler, temaslar söz konusu olduğunda daha ciddi, sorumlu yaklaşımlarda bulunmanız gerekebilir. Kişisel istek ve beklentilerde kısıtlamalar söz konusu olabilir. İlişkilerde gereksiz gerginliklere dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM ASLAN BURCU YORUMLARI 

Ay bir diğer Satürn burcu Kova’ya ilerlerken ikili ilişkilerde, evlilik ve ortaklık konularında bugün beklentileri biraz daha düşürmek veya gerçekçi kılmak gerekebilir. Gösterdiğiniz ciddiyeti, sorumluluğu karşınızdaki kişiden de bekleyebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Ay bir diğer Satürn burcu Kova’ya ilerlerken sağlığınız, genel yaşam düzeninizle ilgili konularda sergilediğiniz pozitif yaklaşımın yerini bugün daha fazla ciddiyet ve sorumluluk alabilir. Beslenmenize, diyetinize, bakım ve hijyeninize daha çok dikkat ettiğiniz bir gün olabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Ay bir diğer Satürn burcu Kova’ya ilerlerken aşk konusunda sorumluluklarınızın farkında olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Heyecan, tutku ve coşkunuzu kontrol etmeniz gereken durumlar sizi daha ciddi ve gerçekçi kılabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM AKREP BURCU YORUMLARI 

Ay bir diğer Satürn burcu Kova’ya ilerlerken özellikle ailenizle ilgili ilişkilerin sorumluluğunu üzerinizde daha fazla hissedebilirsiniz. Ailenizle ilgili konular gündeme gelirken planlı hareket etmek zorunda hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM YAY BURCU YORUMLARI 

Ay bir diğer Satürn burcu Kova’ya ilerlerken yakın çevrenizle, komşularınızla, iş arkadaşlarınızla ilişkiler konusunda daha titiz ve sorumlu davranmanız gerekebilir. Günlük işlerin getirdiği sorumluluklarla uğraşabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ay bir diğer Satürn burcu Kova’ya ilerlerken maddi konularda daha titiz ve sorumlu olmanız gerekebilir. Harcamalarınıza ve bütçenize daha çok özen göstermelisiniz. Lüks alışverişler karşısında disiplinli hareket etmeniz gerekebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM KOVA BURCU YORUMLARI

Ay burcunuza ilerlerken kendinizi daha çok gösterip söz sahibi olabileceğiniz bir gün olabilir. Cesaretiniz ve özgüveninizle dikkat çekici olabilirsiniz. Bireysel konularla ilgilenebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 EKİM BALIK BURCU YORUMLARI

Görev ve sorumlulukların bilincinde, disiplinli hareket etmeniz gereken bir gün geçirebilirsiniz. Farkındalığınız ve güçlü sezgilerinizle en zor işlerin üstesinden gelebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?