14 KASIM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

14 Kasım 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Cumartesi günü burçlarda neler oluyor? Yeni ay öncesinde Mars düze dönüyor...

14 KASIM KOÇ BURCU YORUMLARI

Burcunuzun yöneticisi Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık hız kazanarak düze dönüyor. Daha hareketli bir döneme adım atıyorsunuz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmayı ihmal etmeyin.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

14 KASIM BOĞA BURCU YORUMLARI

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte arkanızı kollamayı gerek fiziksel gerek ruhsal sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 KASIM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreç sosyal ilişkilerinizde hareketli bir dönem olabilir ancak anlaşmazlıklar, ayrılık ve kopmalar da görülebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte hedefleriniz ve planlarınız doğrultusunda mücadele verebilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 KASIM ASLAN BURCU YORUMLARI

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte uzaklar ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda daha çok çaba göstermeniz gerekebilir. Akademik ve eğitimle ilgili konular biraz daha uğraştırıcı olabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 KASIM BAŞAK BURCU YORUMLARI

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreç ruhsal açıdan yorucu olabilir. Ortak maddi ve parasal konularda, paylaşımlarla ilgili uğraş verebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 KASIM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte ilişkiler açısından yorucu bir dönem geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık, birliktelik konularında pürüzler, engeller yorucu olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 KASIM AKREP BURCU YORUMLARI

Burcunuzun yöneticisi Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte gündelik iş ve uğraşlar, rutin konular yorucu olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 KASIM YAY BURCU YORUMLARI

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu dönemde aşk yorabilir. Egosal çatışmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Sevdiklerinizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 KASIM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte ev ve aile konuları yorucu veya uğraştırıcı olabilir. Aile bireyleriyle çatışmamaya özen göstermelisiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 KASIM KOVA BURCU YORUMLARI

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte iletişim ve haberleşme konuları yorucu olabilir. Kendinizi anlatmakta, ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 KASIM BALIK BURCU YORUMLARI

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte maddi, parasal konular ve iş konuları yorucu olabilir. Bütçenizi, harcamalarınızı kontrol etmek için çaba göstermeniz gerekebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?