ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

14 ŞUBAT 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

14 Şubat 2022 günlük burç yorumları Astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden. Ay akşam saatlerinde Aslan burcuna ilerliyor...

14 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMLARI

Özellikle sabah saatlerinde biraz zor da olsa işlerinize konsantre olabilirseniz, sonrasında yaratıcılığınızın, özgün fikirlerinizin de yardımıyla güzel sonuçlar alabilirsiniz. Öğle sonrası biraz daha rahat ve keyifli geçebilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

14 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMLARI 

İletişim açısından hareketli, verimli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. İletişim, haberleşme, görüşme ve kısa yolculuklarda esneklik ve hareketliliğinizi ortaya koyabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde maddi konularla ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir, özellikle sabah saatlerini daha verimli geçirmeye bakmalısınız. Öğle sonrası itibarıyla yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Öğleye kadar Ay burcunuzda ilerliyor ancak önemli girişimler için sabah saatlerini tercih etmeniz yerinde olabilir. Sonrasında keyif ve konfor arayışında olabilirsiniz, lüks ve aşırı harcamalar dikkat çekebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde kontrolünüz dışı şartlara, durumlara her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Müdahaleniz olamayacak durumlara çok kafa yormamaya ve takılmamaya çalışmalısınız. Sonrasında Ay burcunuza ilerlediğinde keyfiniz yerine gelebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Sosyal ortamınızın hareketliliği sürerken arkadaşlarınızla birlikte almanız gereken bir aksiyon ya da ortak bir uğraşınız varsa sabah saatlerini tercih etmeye çalışmalısınız. Öğle sonrasında yoğun gündemin ardından dinlenmeye vaktiniz olabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde biraz daha temkinli ve ağır hareket etmeniz gerekebilir. Gözden kaçabilecek konulara dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında sosyalleşmek, arkadaşlarınızla bir araya gelmek için güzel fırsatlarınız olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMLARI 

Hareketli bir gün geçirebilirsiniz ve özellikle sabah saatlerinde seyahatler, uzak yol ve yolculuklar ve gezi programlarıyla ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir. Akşam saatlerinde duygularınızı sergilemekten çekinmeyebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 ŞUBAT YAY BURCU YORUMLARI 

Sabah saatlerinde iş konularında, ortak maddi konularda, uğraş, beceri, titizlik gerektiren alanlarda hareketli bir gündeminiz olabilir. Sonrasında ise kendinizi daha özgür ve rahat hissedebileceğiniz bir gündem oluşuyor.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMLARI

Eşli, ortaklı konular, sevgilinizin, eşinizin, ortağınızın gündemi öğleye kadar sizi meşgul edebilecek alanlar olabilir. Öğle sonrasında şartlar biraz daha sabırlı davranmanızı gerektirebilir. Karşılıklı gerginlikleri ve birikimleri bir kenara bırakmalısınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde elinizdeki işleri, detayları toparlamakla uğraşabilirsiniz. Hızlı ve pratik davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Sonrasında ise eşli ve ortaklı konulara odaklanacağınız bir gündem sizi bekliyor.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

14 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde şartlar çok belirleyici olmasa da sonrasında sanatsal, yaratıcı yönlerinizi parlak bir şekilde gösterebileceğiniz bir gün olabilir. Ve eğer estetik yönü yüksek bir işle uğraşıyorsanız bu avantajdan yararlanmalısınız. Öğleden sonradan itibaren ilgilenmeniz gereken detaylar olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?