15 ARALIK 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

15 Aralık 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Oğlak burcuna ilerleyen Ay; Satürn ve Jüpiter’e son kez eşlik ediyor...

15 ARALIK KOÇ BURCU YORUMLARI

Oğlak burcu ve Satürn etkisini güçlü bir biçimde hissettiğimiz bugün hedef ve planlarınızı gözden geçirme, görev ve sorumluluklarınızı değerlendirme, tamamlama, belirleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

15 ARALIK BOĞA BURCU YORUMLARI

Oğlak burcu ve Satürn etkisini güçlü bir biçimde hissettiğimiz bugün uzaklarla ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili gelişmeler gündeminize gelebilir. İşle ilgili ya da görev ve sorumluluklarınıza ilişkin paylaşımlarınız olabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 ARALIK İKİZLER BURCU YORUMLARI

Oğlak burcu ve Satürn etkisini güçlü bir biçimde hissettiğimiz bugün ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeminizde olabilir. Son 2,5 yıldır süren sürecin sonuna yaklaşırken ruhsal anlamda gardınız yüksek olmalı.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 ARALIK YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Oğlak burcu ve Satürn etkisini güçlü bir biçimde hissettiğimiz bugün ilişkiler konusunda gelişmelere dikkat çekiyor. Evliliğiniz, ortaklığınız veya birlikteliğinize ilişkin konular gündeminize gelebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 ARALIK ASLAN BURCU YORUMLARI

Oğlak burcu ve Satürn etkisini güçlü bir biçimde hissettiğimiz bugün gündelik rutiniz, çalışma ve iş ortamınızla ilgili konular sizi meşgul ederken özellikle sağlıkla, düzenle, detay ve hesap işleriyle ilgili ağırlığı belki de artık son kez hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 ARALIK BAŞAK BURCU YORUMLARI

Oğlak burcu ve Satürn etkisini güçlü bir biçimde hissettiğimiz bugün son 2,5 yılın muhasebesini yapabileceğiniz bir gün olabilir. Sevdikleriniz, tutkularınız ve aşk hayatınızla ilgili konular belki de bu defa son kez ağırlığını bu kadar yoğun hissettirebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 ARALIK TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Oğlak burcu ve Satürn etkisini güçlü bir biçimde hissettiğimiz bugün geçmiş 2,5 yılda olup bitenlerin muhasebesi açısından uygun olabilir. Ev ve aile konularının ağırlığını belki de artık son kez bu kadar yoğun hissetmenin ardından yeni bir döneme ilerliyor olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 ARALIK AKREP BURCU YORUMLARI

Oğlak burcu ve Satürn etkisini güçlü bir biçimde hissettiğimiz bugün artık zihinsel değişimleri geride bıraktığınız ve ev ve aile konularına ilerleyeceğiniz bir dönemin başında olabilirsiniz, son 2,5 yılda yaşadıklarınızı değerlendirebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 ARALIK YAY BURCU YORUMLARI

Oğlak burcu ve Satürn etkisini güçlü bir biçimde hissettiğimiz bugün artık bir dönemin de sonuna yaklaşırken geçmiş 2,5 yılın muhasebesini yapma fırsatı bulabilirsiniz. Satürn burç değiştirmeden ufak bir gösteri de yapabilir, maddi konulara dikkat çekebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 ARALIK OĞLAK BURCU YORUMLARI

Satürn’ün burcunuzdaki son iki günde Ay da ona eşlik ediyor. Gerek ruhsal gerek bedensel anlamda sizi etkileyen pek çok tecrübenin ardından farklı bir döneme doğru adım atarken yaptıklarınızın ve yapacaklarınızın bir muhasebesini yapma fırsatınız olabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 ARALIK KOVA BURCU YORUMLARI

Oğlak burcu ve Satürn etkisini güçlü bir biçimde hissettiğimiz bugünde akışta bıraktıklarınızın son bir değerlendirmesini yapmak uygun düşebilir. Öte yandan unutkanlık, sakarlık, dalgınlık konusunda bugün daha dikkatli olmalısınız.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 ARALIK BALIK BURCU YORUMLARI

Oğlak burcu ve Satürn etkisini güçlü bir biçimde hissettiğimiz bugünde sosyal konular etkili olabilir. Satürn’ün burç değiştirmesi öncesinde Oğlak etkisi arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili son bir aksiyon veya drama yaratabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burca ne hediye alınır?


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?