15 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

15 Eylül 2021 burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı… Mars Terazi burcunda.… İşte koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları...

15 EYLÜL KOÇ BURCU YORUMLARI 

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince bire bir ilişkiler, diyaloglar, birliktelik ve ortaklıklarla ilgili konularda kendinizi daha uğraştırıcı veya zorlaştırıcı şartlar altında bulabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişiler ise her zamankinden daha agresif davranabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

15 EYLÜL BOĞA BURCU YORUMLARI 

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince çalışma hayatınızın koşulları veya günlük yaşantınız her zamankinden daha yoğun, hareketli, tempolu, yorucu olabilir. Sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Kaygı ve kuruntuların, ince detayların ya da aşırı mükemmeliyetçiliğin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 EYLÜL İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince hayatınızda kendinizi daha fazla göstermek, yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı sergilemek, kişiliğinizin özgün yönlerini ortaya koymak adına fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Aşkta egoları dengelemeye özen göstermelisiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince bulunduğunuz ortamdan, evinizden, yuvanızdan uçmaya hazırlanın. İçinde bulunduğunuz şartlar sizi uzaklara, seyahatlere, yer ve mekan değişikliğine itebilir. Aile içi sürtüşmelere bu dönemde daha çok dikkat etmeli ve sabrınızı korumalısınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 EYLÜL ASLAN BURCU YORUMLARI 

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince hayatınızın iletişim ve yakın çevrenizle ilişkiler alanında hareket ve değişiklikler meydana gelebilir. Komşularınızla, kardeşlerinizle ve iş arkadaşlarınızla sürtüşmemeye bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca söz ve konuşmalarınızın tonunu, dozajını ayarlamanız gerekebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 EYLÜL BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Yaklaşık bir buçuk aydır gerek fiziksel gerekse psikolojik açıdan getirdiği sorunlarla hayatınızı zorlaştıran Mars bugün nihayet burcunuzu terk ediyor. Başta sağlığınız olmak üzere kendinizi toparlamak için daha olumlu enerjiler altında olabilirsiniz. Bu geçişten sonra maddi durumlara, harcamalarınıza, bütçenize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 EYLÜL TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince sağlığınıza her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Fiziksel aktivitelerde, sporda sakatlanmalara, kazalara karşı daha tedbirli olmanız gerekiyor. Ayrıca beslenme düzeninizi de kontrol altında tutmalısınız. Mars size enerji getirebilir, ancak bunu doğru kullanmadığınız takdirde yıpratıcı olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 EYLÜL AKREP BURCU YORUMLARI 

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince gözünüzden kaçabilecek her türlü duruma karşı biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. Kontrolünüz dışında kalan durumlara daha açık olabilirsiniz. Ruhsal ve manevi anlamda sizi yorabilecek süreçlere karşı hazırlıklı olmalı, sizi güçlü kılabilecek ruhsal birliktelikleri, işleri tercih etmelisiniz. Hayır ve bağış işleriyle uğraşabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 EYLÜL YAY BURCU YORUMLARI 

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince arkadaşlık ilişkileriniz sizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Sosyal çevrenizde ortaya çıkabilecek sürtüşme, tartışma ve problemlere her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Dernek ve vakıf işleriyle uğraşıyorsanız bu dönemde çok daha aktif olabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 EYLÜL OĞLAK BURCU YORUMLARI

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince kariyerinizde, iş hayatınızda sizi yorabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda çalışmaktan vazgeçmeyeceksiniz ancak bunu yaparken üstlerinizle, yaşlı veya olgun kişilerle, otorite pozisyonundaki kimselerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 EYLÜL KOVA BURCU YORUMLARI

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince seyahatler, uluslararası veya yurt dışı bağlantılı konular ve yabancılarla ilişkilerde ortaya çıkabilecek sorun, pürüz ve sürtüşmelere çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

15 EYLÜL BALIK BURCU YORUMLARI

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince ortak maddi konularda, iş ve para konularında daha dikkatli olmanız gerekebilir. Ayrıca vergi, miras gibi işler bu dönemde daha çok uğraştırabilir. Psikolojik olarak sizi yorabilecek ve yıpratabilecek durumlara karşı tedbirinizi almaya çalışın.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?