16 ARALIK 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

16 Aralık 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Satürn’ün Oğlak burcundaki son günü, Satürn 29 yıl sonra yeniden bu konuma gelecek...

16 ARALIK KOÇ BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Oğlak burcundaki son gününde duygularınızı ifade edip göstermek kolay olmayabilir, bunu yapmaktan da çekinip geri durabilirsiniz. Sosyal statü, konum, itibarla ilgili bazı konularda da artık daha kabullenici olabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

16 ARALIK BOĞA BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Oğlak burcundaki bu son gününde uzaklarla, yurtdışıyla ve yabancılarla ilgili konu ve işleri artık daha kontrollü, disiplinli ve kabullenici bir şekilde yürüttüğünüzü kabullenebilirsiniz. Kendi fikirlerinizi aktarma konusundaki engeller ortadan kalkabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 ARALIK İKİZLER BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Oğlak burcundaki bu son gününde ortak maddi konular, yatırım ve alım satım, paylaşım konularında daha kabullenici bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Duygusal strese neden olabilecek durumlardan, ortamlardan kaçınmaya çalışmalısınız.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 ARALIK YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Oğlak burcundaki bu son gününde ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında artık daha kabullenici ve anlayışlı olabildiğinizin ayırdında olabilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olurken ilişkinizde dengeli, uyumlu bir birlikteliğin peşinde olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 ARALIK ASLAN BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Oğlak burcundaki bu son gününde günlük işleriniz, detay ve hesap gerektiren konular bugün zamanınızı alabilir. Ancak çalışkan, üretken yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Gereksiz kaygı ve kuruntulardan kurtulacağınız bir zaman olabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 ARALIK BAŞAK BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Oğlak burcundaki bu son gününde aşka ve sevdiklerinize dair ne varsa artık halledilmiş veya hallolmuş hissedebilirsiniz. Bu konulara yaklaşımınızı da belirlemiş, tespit etmiş olabilirsiniz. Sizi dizginleyen negatif duyguları da bir kenara bırakabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 ARALIK TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Satürn’ün Oğlak burcundaki bu son gününde ev ve aileye ilişkin konularda belirli bir sürecin sonuna geldiğinizi hissedebilirsiniz. Bazı konular artık rayına girmiş olabilir.  Ancak yine de bugün temkinli davranmanız da fayda var.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 ARALIK AKREP BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Oğlak burcundaki bu son gününde iletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte güçlük yaşasanız da bazı engeller ortadan çoktan kalkmış olabilir. Kardeşleriniz konusunda daha kabullenici bir tutum içinde olabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 ARALIK YAY BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Oğlak burcundaki bu son gününde maddi konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz, Satürn bu konularda son bir test yapmak isteyebilir, dolayısıyla temkinli davranmakta fayda var. Satürn maddi alanınızdan ayrılırken bu konularda daha kabullenici bir tutum içinde olabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 ARALIK OĞLAK BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Oğlak burcundaki bu son gününde Ay da burcunuzda ilerlerken sizi siz yapan özellikleriniz, cesaret ve özgüveninizle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Yine de özellikle fiziksel anlamda kendinize dikkat edip gardınızı almanız gereken bir gün.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 ARALIK KOVA BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Oğlak burcundaki bu son gününde kontrolünüz dışı ve müdahaleniz dışı gelişmeler karşısında artık çok daha tecrübelisiniz. Bazı konularda kabulleniş çıtanız yüksek. Kendinizi geri çekebilir, pasif, izleyici bir tutum sergileyebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 ARALIK BALIK BURCU YORUMLARI

Satürn’ün Oğlak burcundaki bu son gününde sosyal konular, arkadaşlıklar yine gündemde. Ancak belki de artık son kez ama çok daha kabullenici şekilde bu alanda yaşadıklarınızı değerlendirebilirsiniz. Arkadaşlıklar adına ihtiyatlı davranmanız gereken bir gün.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burca ne hediye alınır?


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?