16 EKİM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

16 Ekim 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Yeni ay öncesinde karmaşık durumlar ve akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay...

16 EKİM KOÇ BURCU YORUMLARI

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkiler açısından çalkantılı bir günde olabilirsiniz. Yeni ay öncesinde sabırlı davranmanızı gerektiren şartlar söz konusu olabilir, zira karşınızdaki kişiyle aranızdaki dengeyi bulabilmek için daha çok çaba göstermeniz gerekebilir. Akşam geç saatlerde gerçekleşen yeni ay ilişkilerinize yeni bir boyut katabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

16 EKİM BOĞA BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde gündelik yaşamınızın karmaşık koşulları gününüze damga vurabilir. Siz de mükemmeliyetçi ve titiz yönlerinizle işleri biraz daha zorlaştırıyor olabilirsiniz. Destekçi ve yardımcılarınıza karşı biraz daha sabırlı olmaya gayret etmelisiniz. Akşam geç saatlerde gerçekleşen yeni ay gündelik yaşamınız ve çalışma hayatınıza yenilikler getirebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EKİM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler güne damgasını vururken yeni ay öncesinde egolarla ilgili problemlere daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. İsteklerinizi, heveslerinizi daha çok ortaya koymak isteyebilirsiniz. Akşam geç saatlerde gerçekleşen yeni ay yeni bir aşkın müjdecisi, habercisi olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EKİM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde ev ve aileyle ilgili konular bugün gündeminizden düşmeyebilir. Titiz, çalışkan, üretken yönlerinizi ev içinde daha çok sergileyebilirsiniz. Belirsiz, karmaşık durumlar zorlayıcı olabilir. Akşam geç saatlerde gerçekleşen yeni ay ev yaşamınıza yeni bir düzen getirebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EKİM ASLAN BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde iletişime ağırlık verebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylara ilgilenebilirsiniz. Komşuluk ilişkileri gündemde olabilir. Akşam geç saatlerde gerçekleşen yeni ay yeni bir iletişim ağını veya yeni bilgileri yaşamınıza katabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EKİM BAŞAK BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde maddi konular gündeminizdeki yerini korurken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere kolları sıvamış olabilirsiniz. Ancak hesapta olmayan durumlara karşı temkinli davranmayı unutmayın. Akşam geç saatlerde gerçekleşen yeni ayla birlikte maddi boyutta yenilikler söz konusu olabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EKİM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cesaretinizi topluyorsunuz, özgüveniniz de yerine geliyor. İkili ilişkilerde söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz. Ancak yeni ay öncesinde hesabınız dışı konular olabileceğini unutmayın. Akşam saatlerindeki yeni ayla birlikte yaşamınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EKİM AKREP BURCU YORUMLARI

Güne kontrolünüz dışı gelişmeler damgasını vururken akışta kalmak size çok şey kazandırabilir. Hayır, bağış işleri, başkaları için yararlı olabilecek konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni ay öncesinde kendiniz adına biraz daha sabırlı olmalısınız. Akşam geç saatlerde gerçekleşen yeni ayla birlikte bir alışkanlığı veya bağlılığı bırakma durumu söz konusu olabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EKİM YAY BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde sosyal alanda hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bazı gezi ve seyahatler gündeme gelebilir. Yenilikçi yönlerinizi, görüş ve fikirlerinizi gösterme fırsatınız olabilir ancak beklenmedik düşünce çatışmalarına dikkat etmelisiniz. Akşam geç saatlerde gerçekleşen yeni ay yeni bir sosyal çevrenin müjdecisi olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EKİM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde duygusal yönlerinizi göstermekte ve ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz. Ne yaşıyorsanız dışarıdakiler tarafından görülebilir ve izlenebilir olabilir. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Akşam geç saatlerde gerçekleşen yeni ay yeni bir kariyeri müjdeleyebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EKİM KOVA BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde Terazi burcunda ilerleyen Ay uzaklarla ilgili konular, yurt dışı ve yabancılarla teması daha fazla gündeminize getirebilir. Ancak hesapsız durumlara, beklenmedik haberlere dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay uzaklardan yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EKİM BALIK BURCU YORUMLARI

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bu durumunuzla karşınıza güçlü kişileri de çekebilirsiniz. Ancak yeni ay öncesinde tekinsiz bir gün, karşılıklı güvenle ilgili problemler su yüzüne çıkabilir. Akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay yeni bir ortak girişimi veya işi gündeme getirebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?