16 EYLÜL 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

16 Eylül 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca derledi. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları günlük yorumları...

16 EYLÜL KOÇ BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda karmaşıklıklar bugün biraz daha yorucu olabilir. Az da olsa dinlenmeye zaman ayırmalı, enerjinizi dengeli kullanmalı, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

16 EYLÜL BOĞA BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde karmaşık bir gün ve özellikle sevdikleriniz ve aşk konusunda çok da iddialı olmamak gerekebilir. Biraz daha sabırlı, temkinli hareket edilmesi ve bir adım atmadan önce yeni ayın beklenmesi gereken bir gün.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EYLÜL İKİZLER BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde ev ve aile konularında sizi meşgul edecek bir gündeminiz olabilir. Ancak önemli bir adım atmadan ya da girişimde bulunmadan önce sabırlı davranmakta ve yeni ayı beklemekte fayda olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde iletişim bozuklukları, kopuklukları, yanlış algı ve anlamalar iyice kafa karıştırıcı ve zihin yorucu olabilir. Düşünceleriniz arasında kaybolmamaya dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EYLÜL ASLAN BURCU YORUMLARI

Maddi konularda, harcamalarınızda, alışverişlerde hızlı davranmaktan kaçınmalısınız zira hesap, plan hataları yeni ay öncesinde zarar verici olabilir, sezgi ve içgüdülerinize göre hareket ederken yanılma payını unutmayın.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EYLÜL BAŞAK BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde değerlendirme yapma açısından uygun bir gün, geçmişi, geleceği, kendinizi, konumunuzu fazlaca düşüneceğiniz, hayallere dalacağınız bir gün olabilir. Herhangi bir adım atmadan önce yarın gerçekleşecek yeni ayı beklemelisiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EYLÜL TERAZİ BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde hislerinizin, sezgilerinizin tavan yaptığı bir gündesiniz. Olayların arka yüzünü netlikle görebilirsiniz. Manevi konulara odaklanabilirsiniz. Ancak ihmal ve dalgınlığa, unutkanlığa dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EYLÜL AKREP BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde sosyal ilişkilerde kafa karıştırıcı durumlar karşısında dağınıklık söz konusu olabilir. Bir yargıda bulunmadan ya da karar vermeden önce sabırlı olmanız ve yeni ayı beklemeniz daha doğru olabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EYLÜL YAY BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde kendinizi daha karmaşık belirsiz ve karanlık bir ortam içinde hissetseniz de bugünü sakin ve sabırlı geçirmekte fayda var. Planlarınızı gözden geçirmeniz için uygun bir gün olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EYLÜL OĞLAK BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde sosyal paylaşımlara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi yeterince ifade edemeyebilir ya da doğru şekilde anlaşılamayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EYLÜL KOVA BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde iş ve ortak maddi konularda biraz daha sakin ve beklemede kalmakta yarar olabilir. Duyguların kontrolü zor olsa da bugün serinkanlılıktan ve sakinlikten yana olmalısınız.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 EYLÜL BALIK BURCU YORUMLARI

Yeni ay öncesinde ikili ilişkiler açısında sakin ve sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Karşınızdaki kişiyi doğru ve iyi anlamadan hareket etmemelisiniz. İlişkiler uyum ve denge yönünden çaba gerektiriyor.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?