16 NİSAN 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

16 Nisan 2022 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Terazi burcunda dolunay gerçekleşiyor. İşte 12 burçta yaşananlar...

16 NİSAN KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay ilişkileriniz açısından sorgulatıcı, test edici ve aydınlatıcı olabilir. Dönemin getirdiği yumuşak, empatik, ılıman ortamda ilişkiler uğruna hedeflerinizden, amaçlarınızdan şaşmamanız gerektiğini size hatırlatabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

16 NİSAN BOĞA BURCU YORUMLARI 

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay özellikle gündelik yaşamınıza ilişkilerinize ışık tutabilir, bazı gerçekleri aydınlatarak kararlar almanızı sağlayabilir. İlişkiniz uğruna feda etmiş olabileceğiniz ruhsal ve bedensel sağlığınıza vermeniz gereken önemi size hatırlatabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 NİSAN İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay bir aşk dolunayı ve aşk ve ilişkiler alanınıza aydınlık getirebilir ve daha kolay karar almanızı sağlayabilir. İlişkinizin sürekliliği uğruna aşktan feda etmemeniz gerektiğini size hatırlatabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 NİSAN YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay ev ve aile konularına ışık tutabilir, ailenizdeki gizli bir durumun farkına varmanızı sağlayabilir. Uzaklarla ilgili konularda kararsızlık, yılgınlık yaratabilir ve ailenize dönmenizi sağlayabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 NİSAN ASLAN BURCU YORUMLARI 

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay yakın çevrenize, komşu ve kardeş ilişkilerinize ışık tutabilir ve bu alanda kararlar almanızı sağlayabilir. İletişim, eğitim konularında daha duyarlı ve hassas olabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 NİSAN BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay maddi konularınıza ışık tutabilir, işle ilgili kararlar alabilirsiniz. İlişkiniz uğruna maddiyatı, hesabı bir kenara itmemeniz gerektiğini size hatırlatabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 NİSAN TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Bugün akşam saatlerinde burcunuzda gerçekleşen dolunay bu kez güçlü bir şekilde Plüton’dan yani geçmişinizden ve köklerinizden aldığınız destekle size sizi gösteriyor, istek ve heveslerinize ışık tutuyor. Kendinizi daha iyi tanıyıp anlamanız için eşsiz bir zaman olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 NİSAN AKREP BURCU YORUMLARI 

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay gizli, platonik bir ilişkiye dikkatinizi çekebilir, sezgilerinizi ve algı gücünüzü yükseltebilir. Aşk, idealleriniz ve sevdikleriniz uğruna vazgeçtiklerinizi size hatırlatan hisli bir dolunay olabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 NİSAN YAY BURCU YORUMLARI 

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay sosyal yaşamınıza ışık tutuyor, arkadaşlarınızla ilgili ya da sosyal ilişkilerinizle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Dostluklarınız uğruna vazgeçtiklerinizi size gösteren, anlatan bir dolunay olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 NİSAN OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay hedefleriniz, planlarınıza, sosyal konumunuza ışık tutuyor ve iş ve kariyer konularında bazı kararları beraberinde getirebilir. Hedefleriniz uğruna ihmal etmiş olabileceğiniz ailesel konuları size anımsatabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 NİSAN KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay dikkatinizi uzaklara, dışarıya çekebilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda hareketlilik getirebilir, bu konularla bağlantılı kararlar almanızı sağlayabilir. Yakın çevrenizin keşmekeşinden uzaklaşmanızı sağlayabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 NİSAN BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay dikkatinizi ortak maddi konulara, ortak iş ve yatırımlara çekebilir ve bu alanda kararları beraberinde getirebilir. Eşinizin iş ve para konularına dikkatinizi çeken bir dolunay olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?