17 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

17 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. İletişime açık ve hareketli bir gün. İşte haftanın ilk günü burçlarda yaşananlar...

17 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Kendinizi rahat ve dilediğiniz şekilde ifade edebileceğiniz, her türlü görüşme ve ziyarete açık bir gün sizi beklerken, becerikli yönlerinizi ortaya çıkarabilir, aynı anda pek çok işi de halledebilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

17 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Özellikle aile içi iletişim açısından oldukça elverişli bir gün sizi beklerken, gönlünüzden geçenleri aile bireylerinizle paylaşabilirsiniz. Ev işlerini beceriklilikle halledebileceğiniz bir gün olabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

İletişime son derece açık bir gün sizi beklerken görüşlerinizi, fikirleriniz büyük bir özgüvenle ortaya koyabilir, istek ve heveslerinizi dile getirmekte, başkalarını ikna etmekte hiç zorluk yaşamayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Sahip olduklarınızı, varlık ve kaynaklarınızı daha iyi kullanmak için kafa yorabileceğiniz bir gün sizi beklerken, istekleriniz doğrultusunda gerekeni yapmakta zorlanmayabilirsiniz, zira enerjiniz yüksek olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Hareketli ve sosyal bir gün sizi beklerken, kendinizi kolayca anlatabilir, karşınızdakini rahatça anlayabilir, iletişim ve haberleşmede, görüşme ve ziyaretlerde hızlıca ilerleyebilirsiniz. Mars bugün sizi olduğunuz yerden kaldırmakta hiç zorlanmayacak.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bilinçaltınızda kendi kendinize yüksek ve gür bir sesle konuşurken, duygu ve sezgilerinizin baskınlığı size rahat vermeyebilir. Kontrolünüz dışı olayları kabullenmek, akışa uymak hayatınızı kolaylaştırabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Mars’ın getirdiği enerjiyle her şeyi bir çırpıda halledivermenize bugün kendiniz bile çok şaşırabilirsiniz. Sosyal yönden coşkulu bir gün sizi beklerken, ilişkilerin enerji ve bereketi hayata umutla tutunmanızı sağlayabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

İş hayatınızda ve kariyerinizde istek ve beklentilerinizi göstermekten de dile getirmekten de vazgeçmeyeceğiniz ve çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Mars enerjisini hedeflerinizi gerçekleştirmek için güçlü bir biçimde kullanabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

Ateş enerjinizi daha da coşturan bir gün sizi beklerken bunu yönetmek hiç de kolay olmayabilir. Bulunduğunuz ortamın dışında kendinizi hareketli, mutlu ve özgür hissedebilirsiniz. Tutku ve aşkın da peşinden koşabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Günün Aslan enerjisi mücadele ve konsantrasyon gerektiren işlerin üzerine gitmenizi kolaylaştırırken korkusuzca hareket edebilirsiniz. Etkileyici sözlerinizle oldukça ikna edici ve baskın olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

İlişkiler açısından hareketli bir gün sizi beklerken, kendinizi birlikteliğinize odaklayabilir, anlaşma zeminini kolayca yakalayabilirsiniz. Konuşma, görüşme ve diyaloglara son derece açık bir gün sizi bekliyor.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Gündelik yaşamınızda ve sağlığınızla ve genel yaşam düzeninizle ilgili değişiklikleri, yapmak istediklerinizi hayata geçirebileceğiniz bir gün sizi beklerken rahatınızdan ödün vermeniz gerekebilir ama aksini de yapmanız çok zor görünmekte, zira tutkuları engellemenin zor olduğu bir gün.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?