17 HAZİRAN 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

17 Haziran 2023 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Satürn retrosu başlıyor. İşte 12 burçta yaşananlar...

ÖZGE ÇOLAK 16 Haziran 2023
17 HAZİRAN 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI iStock

17 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMLARI

4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda kontrol veya müdahale edemediğiniz konuların, sorunların baskısını biraz daha fazla hissederken kendinizi akışa kaptırmanız da güçleşebilir. Engel olamadığınız hisler, sezgiler işleri biraz daha karmaşıklaştırırken korku ve tedirginlikler sizi hassas kılabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

17 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMLARI 

4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda sosyal ilişkilerinizde halletmediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, sosyal ilişkilerdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMLARI

4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda görev ve sorumluluklar açısından irili ufaklı testler söz konusu olabilir, kariyerle ilgili halledilememiş konular gün yüzüne çıkabilir, statü, imaj gibi konularda bazı tedirginlikler sizi zorlayabilir. Satürn bir tür nasıl görünüyorum testine tabi tutabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMLARI

4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda halledemediğiniz mesele veya konular yeniden gün yüzüne çıkarken sizden çözüm beklenebilir. Seyahatlerle ilgili konu veya aksaklıklar, gecikme veya ertelemeler biraz daha zorlayıcı olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMLARI 

Bugün başlayan ve 4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosu ise ruhsal yönden biraz daha yorucu ve zorlayıcı olabilir. Hayatınızda bazı şeylerin dönüştürmeye başladığınız anda Satürn sizden biraz daha sabır, temkin ve disiplin bekleyebilir. Ruhunuzdaki ve hayatınıza yansıyan dönüşümün sancı ve kaosunu biraz daha hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMLARI 

4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili halletmediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, bire bir ilişkilerdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku, kaygı ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMLARI 

4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda gündelik yaşamınızda, düzen ve rutinlerinizde, sağlıkla ilgili konularda halledemediğiniz sorunlar yeniden önünüze çıkabilir, gündelik ilişkilerinizdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMLARI 

4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda aşka ve sevdiklerinize dair özellikle halledemediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, aşka dair sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 HAZİRAN YAY BURCU YORUMLARI 

4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda aile içinde, geçmişinizle ilgili halledemediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, ailesel ilişkilerdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 HAZİRAN OĞLAK BURCU YORUMLARI

4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle ilişkilerinizde halledemediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, arkadaşlık ilişkilerinizdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMLARI

4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle ilişkilerinizde halledemediğiniz konular yeniden önünüze çıkabilir, arkadaşlık ilişkilerinizdeki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMLARI

4 Kasım’a kadar sürecek olan Satürn retrosunda kendi içinizde, bireysel konularda halledemediğiniz sorunlar yeniden önünüze çıkabilir, kendinize ve yaşamınıza bakışınızla ilgili sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.