17 Şubat 2020 günlük burç yorumları: Burçlar size bugün ne söylüyor?

17 Şubat günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca sizin için yazdı. Günlük burç yorumları ile aşk, para, aile ve sağlık konularında neler yaşanacak? Merkür retrosu burçları nasıl etkiler?

17 Şubat 2020 günlük burç yorumları ile aşk, sağlık, kariyer, aile, para gibi pek çok konuda fikir sahibi olunabiliyor. 16 Şubat itibari ile Merkür Retrosu başladı.11 Mart'a kadar devam edecek ve Kova burcuna kadar geri hareketine devam edecek. İşte Astrolog Pınar Atmaca'nın 17 Şubat 2020 Pazartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair günlük burç yorumları..

17 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlarken akıllar iyice dağılabilir. Unutkanlığa ve dalgınlığa çok daha fazla dikkat etmeli, mümkünse yapacaklarınızı önceden planlamalı ve bunların dışına çıkmamalısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlarken sosyal ilişkilerde iletişime bir kat daha dikkat etmelisiniz. Arkadaş çevrenizde çoğu gereksiz gibi görünen pek çok alınganlık ve yanlış anlamayla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlıyor. Zorlayıcı olabilecek bu retroda özellikle patron, yönetici konumunda kişilerle iletişime, yanlış anlama ve anlaşılmalara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Planlı ve organize olmaya çalışmalısınız.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlıyor. Yurt dışı ve yabancılarla iletişimde doğabilecek aksaklıklar karşısında tedbirli olmalısınız. Ayrıca seyahat planlarınız konusunda kafa dağınıklığı ve unutkanlıklara dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlarken ortak maddi konularda, iş ve para konularında, yatırım, finans işlerinde hesaplara, bütçeye çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. İhmal ve aldanmalara karşısında uyanık olmalısınız.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlıyor. Özellikle birebir iletişimde bu Retro başınıza epeyce iş açabilir. Dolayısıyla kendinizi doğru ifade etmek ve karşı tarafı da doğru anlayıp algılamak için biraz daha temkinli davranmanız gerekebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlarken özellikle gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda ilişkilere ve iletişime daha çok dikkat etmelisiniz. İhmal ve unutkanlıklar işlerin kolayca sarpa sarmasına neden olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlarken aşkta ve sevdiklerinizle iletişimde ortaya çıkabilecek aksaklık ve yanlış anlamalara karşı daha dikkatli ve uyan��k olmalısınız. Aşkınızı doğru ifade edebilmek ve anlatmak biraz daha gayret gerektirebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 ŞUBAT YAY BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlıyor. Retro ev ve aile ilişkilerinde ve iletişimde aksaklıklara, yanlış anlamalara ve bolca alınganlığa sürükleyebilir. Uykusuzluğa ve unutkanlığa bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlarken iletişim sarpa sarabilir. Ticari konularda temkinli davranmalı, sözleşme ve anlaşma konularını gerektiğinde zamana bırakmalı ya da iki üç kez etraflıca düşündüğünüzden emin olmalısınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün başlayan Merkür retrosu özellikle maddi konularda, iş ve para konularında hesap hatalarını, dikkatsizlikleri beraberinde getirebilir. Alışverişe, harcamalara, fiyat etiketlerine bir kez daha dikkat ettiğinizden emin olmalısınız.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMLARI

Merkür retrosu bugün başlıyor. Burcunuzda geri giden Merkür iletişimde dağınıklığa yol açabilir. Kendinizi doğru ifade etmekte veya anlatmakta zorlanabilirsiniz. Alınganlık ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


17 ŞUBAT'TA BALIK BURCUNDA MERKÜR RETROSU BAŞLIYOR