18 ARALIK 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

18 Aralık 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Ay Kova burcunda ilerliyor. İşte 12 burçta yaşananlar...

18 ARALIK KOÇ BURCU YORUMLARI

Satürn’ün yanında Ay da bugün Kova burcunda ilerlerken yenilikçi ve sıra dışı yönlerinizi ortaya koyabilir, farklı konularla ilgilenebilirsiniz. Sosyal konular, dernek ve vakıf işleri gündeminize gelebilir. Ortak uğraşlar içinde yer alabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

18 ARALIK BOĞA BURCU YORUMLARI

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken hedef ve planlarınıza odaklanabilirsiniz. Ciddi, sorumluluk sahibi yönlerinizi sergileyebilir, duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 ARALIK İKİZLER BURCU YORUMLARI

Ay Kova burcunda ilerlerken sosyal bir gündesiniz, bulunduğunuz ortamın ciddiyetini, stresini giderebilirsiniz. Uzaklarla veya yabancılarla daha fazla temasınız olabilir. Paylaşımlarınız dikkat çekebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 ARALIK YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Ay Kova burcunda ilerlerken ortak maddi konular, iş ve para konuları bugün gündeminizde yer alabilir. Güçlü kişilerden etkilenirken siz de azimli, hırslı hareket edebilirsiniz. Negatif duygulardan uzak durmaya çalışın.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 ARALIK ASLAN BURCU YORUMLARI

Ay bugün karşıt burcunuzda ilerlerken, ikili ilişkilerin önem kazanıyor. Karşı tarafın hassasiyetlerini, beklentilerini daha fazla dikkate almanız gerekebilir, sabırlı davranmalısınız.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 ARALIK BAŞAK BURCU YORUMLARI

Çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınızın detaylarıyla ilgilenmek için uygun bir gün olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Hijyen, sağlık, temizlik konuları öne çıkıyor.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 ARALIK TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Ay bugün Kova burcunda ilerlerken, kendinizi şımartabilirsiniz biraz, zevk aldığınız konulara, aktivitelere, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konuların, heyecan ve heveslerinizin ön planda olduğu bir gündesiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 ARALIK AKREP BURCU YORUMLARI

Ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeminize gelirken aile içi paylaşımlar dikkat çekici olabilir. Geçmişe ve anılara odaklı olabilirsiniz. Beslenme ve mutfak konularıyla ilgilenebilir, şefkat ve merhamet duygularınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 ARALIK YAY BURCU YORUMLARI

Görev ve sorumlulukların ardından bugün iletişim oldukça hız kazanıyor. Kısa yolculuklar söz konusu olabilir ya da yürüyüş, koşu gibi aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Yakın çevrenizle daha sıkı bir iletişim halinde olabilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gün.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 ARALIK OĞLAK BURCU YORUMLARI

Maddi konular, alım satım, yatırım işleri gündeminize gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazı harcama ve alışverişler gündeme gelirken hesabınızı doğru yapmayı unutmayın.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 ARALIK KOVA BURCU YORUMLARI

Ay bugün burcunuzda ilerlerken dikkat çekici bir gündesiniz. Kendinizi çok daha güçlü ve kendinizden emin hissedebilirsiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi, lider anlayışınızı ortaya koyabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 ARALIK BALIK BURCU YORUMLARI

Ay Kova burcunda ilerlerken dalgınlığa, uykusuzluğa daha çok dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Kontrolünüz dışı gelişmeler bugün hayatı biraz daha akışına bırakmanızı sağlayabilir. Sessiz sakin ortamları tercih edebilir, müzikle ve sanatla ilgilenebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burca ne hediye alınır?


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?