18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

18 Ekim 2021 burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca sizler için yorumladı… Haftaya başlarken Merkür düze dönüyor… İşte 12 burçta yaşananlar...

18 EKİM KOÇ BURCU YORUMLARI 

Haftaya aşk ve tutkuyla yaklaştığınız konularla başlayabilirsiniz. Heyecanlarınızı, isteklerinizi, bireysel istek ve beklentilerinizi ön planda tutabilirsiniz. Ego ikilemlerine dikkat etmelisiniz. Merkür düze dönerken ikili iletişimi, bire bir etkileşimi kolaylaştırabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

18 EKİM BOĞA BURCU YORUMLARI 

Haftaya başlarken eviniz, aileniz, yaşadığınız yer ve mekanla ilgili konular ağırlığını hissettirebilir. Geçmişle ilgili anılar, yaşantılar gündeminize gelebilir, duygusal hassasiyetlere dikkat etmelisiniz. Merkür düze dönerken gündelik yaşamınızda iletişim daha kolaylaşabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 EKİM İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Haftanın ilk günü hızlı ve hareketli bir gündem bekliyor. İletişim trafiğini düzgün şekilde ayarladığınızdan emin olmalısınız. Bununla birlikte burcunuzun yıldızı Merkür düze dönerken yakın çevrenizle iletişim ve diyaloglar daha yumuşayıp kolaylaşabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 EKİM YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Haftanın ilk gününde Akrep burcunda ilerleyen Ay ile birlikte kendinize, sahip olduklarınıza, kaynaklarınıza ve yeteneklerinize duyduğunuz güveni daha fazla sorgulayabilirsiniz. Görev ve sorumluluklar konusunda planlı hareket etmelisiniz. Merkür düze dönerken daha rahat düşünüp plan yapabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 EKİM ASLAN BURCU YORUMLARI 

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. İlişkilerinizde veya iş hayatınızda söz sahibi bir tutum içinde olabilirsiniz. Merkür düze dönerken yakın çevrenizle ilişkileriniz canlanabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 EKİM BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Haftanın ilk gününde kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylara, durumlara karşı temkinli olmanız gerekebilir. Dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa karşı dikkatli olmalısınız. Dinlenmek için zaman ayırmalısınız. Burcunuzun yıldızı Merkür düze dönerken işlerinizi daha rahat yoluna koyabilir, daha rahat düşünebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 EKİM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Haftanın ilk gününde oldukça sosyal bir gündeminiz olabilir ve arkadaşlarınızla irtibat halinde bir gün geçirebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak ve arkadaşlarınızdan görüş almak geleceğe yönelik bir vizyon oluşturmanızı kolaylaştırabilir. Merkür düze dönerken iletişim trafiğiniz hız kazanabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 EKİM AKREP BURCU YORUMLARI 

İş hayatınız, görev ve sorumluluklarınız açısından yoğun bir gündeminiz olabilir haftanın ilk gününde. Fazla derin ve karmaşık düşünceden uzak durmaya çalışarak planlı ve organize hareket etmek durumunda olabilirsiniz. Merkür düze dönerken ilişkilerde karşılıklı anlaşmalar kolaylaşabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 EKİM YAY BURCU YORUMLARI 

Haftanın ilk gününde bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir. Yurt dışı ve yabancı bağlantılı konularla ilgilenebilir, dışarıdan haberler alabilirsiniz. Merkür düze dönerken sosyal yaşamınızda iletişim kolaylaşabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 EKİM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Haftaya başlarken Merkür de artık düze dönüyor. Özellikle üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle iletişim konuları epeyce rahatlayabilir. Kendinizi ifade etmek kolaylaşırken bu durum aile yaşamınıza da yansıyabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 EKİM KOVA BURCU YORUMLARI

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay bugün bağlayıcı olabilecek bazı şart ve durumlara işaret ediyor. Eşinizle birlikte ve ortak hareket etmek isterken, evliliğinize, ilişkinize dair konular gündeminizde olabilir. Merkür düze dönerken uzaklarla ilgili konular rayına oturabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 EKİM BALIK BURCU YORUMLARI

Haftaya başlarken günlük iş ve uğraşlarınız, sorumluluk gerektiren detaylar kendilerini hissettirebilir. İşlerinize odaklanabilirsiniz, gereksiz kaygı, kuruntu ve takıntılardan uzak durmalısınız. Merkür düze dönerken ortak maddi konularda daha rahat yol alabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?