18 HAZİRAN 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Merkür retrosu başlıyor. Peki merkür retrosu burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Pınar Atmaca 18 Haziran 2020 günlük burç yorumlarını yazdı...

18 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda özellikle aile içi iletişime dikkat etmelisiniz, yanlış anlama ve alınganlıklar iletişimi zorlaştırabilir, yanlış anlamalara özen göstermelisiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda iletişime dair konularda titiz davranmalısınız. Kendinizi ifade ederken duygularınız ağır basabilir ve ifade güçlüğü yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda özellikle maddi ve parasal konularda zihinsel karmaşaya daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Geçmiş hatalar duygusal bir düşünce şeklini daha çok zorlayabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür gerilemeye başlıyor. İletişim konularını kontrol etmeniz biraz zorlaşırken geçmişe dair düşünce ve değerlendirmeler zihninizi işgal edebilir. Etrafınızdaki iletişim sorunlarına karşı da duyarlı olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür retrosu başlarken manevi konulara daha da odaklanabilirsiniz. Eskiye dair düşünceler bilinçaltınıza etki ederken ev ve aileye dair konular sezgileriniz ve rüyalarınız yoluyla ruhsal anlamda etkili olabilir. Maddi dünyada ise iletişim karmaşasını yönetmekle uğraşabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür retrosu başlarken sosyal iletişimde yanlış anlamalara, iletişim problemleri ve kopukluklarına daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.  Hayatınız 3 hafta sürecek retroyla yavaşlarken daha sabırlı olmalısınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek olan bu retroda otorite konumunda kişilerle, çalışıyorsanız üstlerinizle, patronlarla iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Tuhaf bir duygusallık içinde olabilir ve bununla iletişimi yönetmekte bir miktar zorlanabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla iletişime, temas ve bağlantılara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Seyahatler konusundaki karışıklar, haberleşme sorunları bu üç haftalık dönemde belirleyici olabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN YAY BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda ortak maddi konularda, paylaşımlarda iletişimden kaynaklanabilecek sorunlara özellikle dikkat etmelisiniz. Psişik ve metafizik konulara derin bir merak içinde de olabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda ikili ve birebir ilişkilerde, evlilik ve ortaklık konularında iletişime daha çok dikkat etmelisiniz. Yanlış anlamalar karşılıklı diyalog ve empatiyi güçleştirebilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda gündelik yaşamınızda iletişime biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Çalışma yaşamınızda birlikte iş yaptığınız insanlarla iletişim özen gerektirebilir. Duygusal hassasiyetler anlaşmayı zorlaştırabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda aşkta ve sevdiklerinizle iletişim daha fazla dikkat ve özen gerektirebilir. Sevdiğinizle birbirinizi anlamak, empati kurmak biraz güçleşirken yoğun duygusallıklar alınganlıkları beraberinde getirebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?