18 HAZİRAN 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

18 Haziran 2022 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Venüs Satürn karesi yalnızlık duygusu getirebilir...

18 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMLARI

Sosyal alanda hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla görüşmeler gündeme gelebilir. Yenilikçi yönlerinizi, görüş ve fikirlerinizi gösterme fırsatınız olabilir, fikir tartışmaları ve paylaşımlara açık bir gün. Ancak bugünkü Venüs Satürn kare açısı altında ilişkileri zorlamamaya çalışmalısınız.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

18 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMLARI 

Duygusal yönlerinizi göstermekte ve ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz. Ne yaşıyorsanız dışarıdakiler tarafından görülebilir ve izlenebilir olabilir. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı bire bir ilişkilerde ihtiyat gerektiriyor.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Uzaklarla ilgili konular, yurt dışı ve yabancılarla teması daha fazla gündeminize getirebilir. Seyahatler söz konusu olabilir. Uzaklardan haberler alabilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı altında gündelik ilişkilerde gerginliklere dikkat.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bu durumunuzla karşınıza güçlü kişileri de çekebilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı altında güvenle ilgili problemler daha çok su yüzüne çıkabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMLARI 

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkiler açısından çalkantılı bir günde olabilirsiniz. Sabırlı davranmanızı gerektiren şartlar söz konusu olabilir, zira karşınızdaki kişiyle aranızdaki dengeyi bulabilmek için çok çaba göstermeniz gerekebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Gündelik yaşamınızın karmaşık koşulları gününüze damga vurabilir. Siz de mükemmeliyetçi ve titiz yönlerinizle işleri biraz daha zorlaştırıyor olabilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı altında size destek olanlara karşı biraz daha sabırlı olmalısınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler güne damgasını vururken egolarla ilgili problemlere daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. İsteklerinizi, heveslerinizi daha çok ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı altında fazla ısrarcı olmamalısınız.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMLARI 

Ev ve aileyle ilgili konular bugün gündeminizden düşmeyebilir. Gerçekçi ve objektif bir duruş sergilemeye çalışabilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı altında aile içi ilişkilerde inatçı ve ısrarcı olmamaya işaret etmekte.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN YAY BURCU YORUMLARI 

İletişimle ilgili konularda bugün biraz daha dikkatli davranmanız, saatlere, randevu ve programlarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Görüşme ve ziyaretler gün boyu tempolu geçebilecek bir gündeme işaret ediyor.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN OĞLAK BURCU YORUMLARI

Maddi konularda hareketli bir gün sizi beklerken bugünkü Venüs Satürn kare açısı ilişkilere bir miktar mesafe ve dar görüşlülük getirebilir ancak bunu lehinize çevirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken cesaretinizi de topluyorsunuz. İkili ilişkilerde söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı üstlerinizle ilişkilerinizi organize edip planlı davranmanızı sağlayabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMLARI

Güne kontrolünüz dışı gelişmeler damgasını vururken akışta kalmak size çok şey kazandırabilir. Hayır, bağış işleri, başkaları için yararlı olabilecek konularla ilgilenebilirsiniz. Bugünkü Venüs Satürn kare açısı altında uzaklardaki ilişkilerde olası anlaşmazlıklara dikkat.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?