18 KASIM 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

18 Kasım 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Ay Oğlak burcunda ilerliyor. İşte burçlarda yaşananlar...

18 KASIM KOÇ BURCU YORUMLARI

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, otorite konumunda kişilerle ve yaşlı olgun kimselerle ilişkilerinize dikkat.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

18 KASIM BOĞA BURCU YORUMLARI

Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. İş konularının ağırlığını hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 KASIM İKİZLER BURCU YORUMLARI

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili konularda disiplininizi ortaya çıkarabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Ciddi diyaloglar kurmak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 KASIM ASLAN BURCU YORUMLARI

Çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızda ilişkilerin önemi artarken eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkilerinizde disiplinli davranabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 KASIM BAŞAK BURCU YORUMLARI

Ay Oğlak burcunda ilerlerken özgünlüğünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Aşıksanız ya da zevkle ilgilenip uğraştığınız konular varsa bugün tutkuları daha yoğun hissedebilirsiniz. Ancak fazlaca ısrarcı olmamakta fayda olabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 KASIM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz ancak fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 KASIM AKREP BURCU YORUMLARI

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla görüşebilir, ziyaret, kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Ciddi tonda konuşmalarla ikna edici olabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 KASIM YAY BURCU YORUMLARI

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalı, disiplinli, planlı hareket etmelisiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 KASIM OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken gözler üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 KASIM KOVA BURCU YORUMLARI

Yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Kontrolünüz dışı durumlar karşısında iş disiplinine dikkat etmeli, organizasyon becerilerinizi ortaya çıkarmalısınız.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

18 KASIM BALIK BURCU YORUMLARI

Sosyal açıdan hareketli ancak çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif alabilirsiniz, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?