19 ŞUBAT 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

19 Şubat 2021 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Keskin Satürn Uranüs açısı inceldiği yerden koparabilir...

19 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMLARI

Maddi konular titizlik, temkin gerektirebilir. Giderek sertleşen Satürn Uranüs açısı maddi konuların baskısını sosyal yaşamınıza yansıtırken bazı kalıpları kırmaya ve bazılarını da değiştirmeye zorlayabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

19 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMLARI

Burcunuzda ilerleyen Ay size güç vermeyi sürdürüyor. Ancak giderek sertleşen Satürn Uranüs açısı iş yaşamı, kariyer ve görev ve sorumluluklar noktasında zorlayıcı olabilir. Eskisi kadar rahat ve özgür olamamak yaşamınızda bazı şeyleri değiştirme zorunluluğu çıkartabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMLARI

Kontrolünüz dışında gelişen olayların selinde kapılmış giderken bugün daha da sertleşen Satürn Uranüs açısı uzaklar, yurt dışı veya yabancılarla ilgili konularda yaşadığınız değişimi, farklı bakış açınızı gündeme getirebilir, baskı yaratabilir, akışta durmak manevi çaba gerektirebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Sosyal konular, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde yaşadığınız çalkantı ve hareketliliği bugün artık daha da sertleşen Satürn Uranüs açısı altında daha fazla hissedebilirsiniz. Duygusal gerginliği kontrol etmenizin en iyi yolu mücadele gerektiren konulara iyice odaklanmak olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMLARI

İlişkiler alanınızda, evlilik, birliktelik, ortaklık konularında yaşanan gerilimi artıran Satürn Uranüs açısı bugün daha da sertleşiyor. Bu durumun hedeflerinizi, planlarınızı, iş yaşamınızı sarsmaması için çaba sarf etmelisiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMLARI

Giderek sertleşen Satürn Uranüs açısının etkisini daha fazla yaşayabileceğimiz bir gün bizi beklerken gündelik rutinleriniz ve sağlığınızla ilgili tedbirleri almayı ihmal etmemelisiniz. Uzakları yakınlaştırmak sizin elinizde ancak çaba sarf etmelisiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Sert Satürn Uranüs açısı altında her zaman kolay sağladığınız dengeler bugün biraz daha yorucu olabilir. Hayatın egolarınızı en fazla beslediği bir dönemden geçerken kendinizi şımartmalısınız ama bunu yapmak her zaman karşı tarafı önceliklendiren burcunuz için hiç kolay olmayabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMLARI

Ay karşıt burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken giderek sertleşen Satürn Uranüs açısı ev ve aile konularında şimdiye dek sarsılmaz görünen kalıp ve klişeleri değiştirmeyi deneyebilir. Bu gerginliği en fazla yansıtacağınız kişi ise her zaman size en yakın duran insan olabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 ŞUBAT YAY BURCU YORUMLARI

Gündelik yaşamınızla ilgili konular gündeminizi kaplarken giderek sertleşen Satürn Uranüs açısı altında iletişim alanında kendinize inşa ettiğiniz sert kalıpları, şekilleri değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Zihnen ve fiziken sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMLARI

Aşk ve sevdiklerinizle ilgili konuların etkisi ve baskısı altında ilerleyen gün giderek artan Satürn ve Uranüs gerginliğini de yansıtıyor. Güven noktasında bazı kalıplarınızı ve şekilciliğinizi değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir ve bu durumun yarattığı gerginliği hissedebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMLARI

Burcunuzdaki hareketlilik bugün daha da sertleşen Satürn Uranüs açısıyla gergin bir hal alabilir, bu durumu kendi içinizde kontrol edebildiğiniz emin olmalısınız, en azından farkındalığınızı yüksek tutmalısınız.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

19 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMLARI

Derin hisleriniz sayesinde kontrolünüzün dışındaki konuların baskısını bugün daha da güçlü bir biçimde hissedebilirsiniz. Dışarıdan pek de fark edilmeyen bu durum zihniniz açısından yorucu olurken kendinizi zihnen rahatlatmanın yolunu bulmalısınız.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burca ne hediye alınır?


Burç uyumunuzu biliyor musunuz?


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?