2 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

2 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Görev ve sorumluluk duygusu artıyor! İşte burçlarda yaşananlar...

2 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Görev ve sorumluluklarınız, hedef ve planlarınız ve iş ve kariyer konuları yine ön planda olabilir. Ciddi konular üzerinde durabilirsiniz. Otorite konumunda kişilerden destek alabilir ve bağlantılar kurabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

2 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Sosyal paylaşımlara açık olurken ciddi ve mesafeli bir tutum izleyebilirsiniz. Ancak kurduğunuz ilişkilerin üzerinizde iz bırakacağı bir gün olabilir. Seyahat planları, yurt dışı görüşmeleri yapabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugünkü gündeminizde ortak maddi konular, yatırım, alım satım işleri, ortak gelir ve kazançlar, vergi ve miras konuları olabilir. Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Finansal ortaklıklara açık bir gün olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

İkili ilişkilerin önem kazandığı bir gündesiniz, evlilik, ortaklık ve birliktelikler söz konusu olduğunda denge ve uyum, eşitlik, hakkaniyet kavramları önem kazanabilir. Karşılıklı diyaloglarda ciddiyet beklentiniz olabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Hesap işleri, detay ve incelik gerektiren konulara odaklanırken mükemmeliyetçi tutumunuzu iş ciddiyetinizle birleştirebilir, sıkı bir plan ve stratejiyle zorlayıcı pek çok işin üstesinden gelebilirsiniz. 

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Aşk hayatınızla ilgili konular bugün öne çıkarken tutkularınızın, heyecanlarınızın peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Organizasyonlar, planlar yapmak için uygun bir gün olabilir. Kendinizi güçlü ve etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Ev ve aile konularında hareketi bir gündeminiz olabilir. Baba eviniz, aileniz ve babanızla ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Maddi konularda güçlü kişilerden göreceğiniz desteklerle özgüveniniz yerine geliyor.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken gündeminizde komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular olabilir. Onların sorunlarına sorumluluk ve ciddiyetle yaklaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi planlı ve organize şekilde ifade edebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

Maddi konularda biraz daha aktif olacağınız bugünde bazı harcamalar ve alışverişler gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere planlar yapabilir, stratejiler geliştirebilirsiniz. Güçlü sezgilerinizin uyarılarını dikkate almalısınız.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken günün dikkat çeken kişilerinden biri de sizsiniz ve girişimleriniz ve attığınız adımlarla dikkat çekebilirsiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Olaylar kontrolünüz dışında ilerlerken hayatı akışına bırakabileceğiniz bir gün olabilir. Otorite konumunda güçlü kişilerle kuracağınız bağlantı ve temaslarda konuları derin şekilde tartışabilir ve bundan da keyif alabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Sosyal yönden aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Toplantı organizasyonlarına ve davetlere katılabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Ciddi tavrınızı gireceğiniz her ortamda koruyabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?