2 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

2 Aralık 2021 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca derledi. İşte koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları..

2 ARALIK KOÇ BURCU YORUMLARI 

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken güçlü ve mücadeleci yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Derin, gizli ve kapalı kalmış konulara olan merakınız yüksek olabilir. Azla veya yüzeysel olanla yetinmeyeceğiniz bir gün olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

2 ARALIK BOĞA BURCU YORUMLARI 

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları bugün gündeminizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Birlikteliğinizde ve birebir ilişkilerinizde daha fazla denge, uyum ve adalet beklentileriniz olabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 ARALIK İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken gündelik iş ve uğraşlar zamanınızı alırken sağlığınızla ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Fiziksel, ruhsal şifa konularıyla ilgilenebilir, bu konuda bilgi sahibi kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 ARALIK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konularla meşgul olabilir, tüm yeteneklerinizi yaptığınız işe aktarabilirsiniz. Keyif alacağınız aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 ARALIK ASLAN BURCU YORUMLARI 

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken geçmişe, köklerinize ait konuların ağırlığını daha fazla hissedebilirsiniz. Evinizde zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün olabilir, ailenizle paylaşabileceğiniz pek çok konu gündeme gelebilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 ARALIK BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken bilgiye, öğrenmeye açık, merak duygunuzun yüksek olduğu ve bundan da keyif aldığınız hareketli bir günde olabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle, komşu ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 ARALIK TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken maddi konular gündeminizdeki yerini koruyor. Sahip olduklarınızı daha iyi kullanıp değerlendirmek isteyebilir, bu yönde adımlar atabilirsiniz. En çok da kendi değerinizi bilmeniz gerekiyor.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 ARALIK AKREP BURCU YORUMLARI 

Ay burcunuzda ilerlemeyi bugün de sürdürürken gücünüzü topluyorsunuz. Enerjik, cesur ve girişimci bir tutum sergileyebilir, ilişkinizde söz sahibi bir tutum içinde olabilirsiniz. Lider yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 ARALIK YAY BURCU YORUMLARI 

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken kontrolünüz ve müdahaleniz dışı gelişmeler sizi zorlasa da kendinizi akışa bıraktığınızda çok daha iyi hissedebilirsiniz. Sakin, dingin, sessiz ortamlara ve kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 ARALIK OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlarınızla bir araya gelmekten keyif alabilirsiniz. Her türlü sosyal paylaşım, toplantı, organizasyon ve davetler içinde yerinizi alırken düşüncelerinizi dostlarınızla paylaşmaktan çekinmeyeceksiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 ARALIK KOVA BURCU YORUMLARI

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken görev ve sorumluluklarınıza, plan ve hedeflerinize odaklanabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Yaşlı ve olgun kişilerle ve otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilir, duygu ve düşüncelerinizi açıkça paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 ARALIK BALIK BURCU YORUMLARI

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken kendinizi daha serbest ve özgür hissetmek istediğiniz bir gün olabilir. Yaşadığınız ve gördüğünüz şeyler üzerinizde önemli ve derin etkiler bırakabilir. Olası aksilikler karşısında planlarınıza sadık kalmalısınız.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?