2 Ocak 2024 Günlük Burç Yorumları

2 Ocak 2024 günlük burç yorumlarını okuyun. Terazi burcuna girerken adalet, sevgi ve barış hakkında sesimizi yükseltiyoruz. İlişkilerde tutku ortaya çıkıyor!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Ocak 2024
2 Ocak 2024 Günlük Burç Yorumları

2 OCAK KOÇ BURCU YORUMLARI

Başak burcundaki ay, her ikisi de Yay burcunda olan Merkür ve gezegen yöneticiniz Mars ile kare oluştururken, büyük fikirlerinizi küçük parçalara ayırmanın yollarını buluyorsunuz. Adım adım bir sürecin ana hatlarını çizmek, şu anda hedeflerinize doğru ilerlemenize yardımcı olabilir. Ay daha sonra Terazi'ye girerken partnerlerinizi veya yakın arkadaşlarınızı bu konu hakkında bir sohbete davet edebilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

2 OCAK BOĞA BURCU YORUMLARI 

Ay Terazi'ye girerken yeniden başlamayı düşünüyor olabilirsiniz, bazı aşırılıkların ardından bir denge noktasına geri dönmeye çalışıyor olabilirsiniz. Başkalarına karşı sorumluluklarınızı bırakamayacak olsanız da, başkalarına öncelik vermekle çok meşgulseniz; kendi kişisel bakımınıza biraz daha fazla zaman, enerji ve kaynak ayırmanız gerekebilir. Günlük çalışmanızın hızına ve ritmine ve sağlığınızı önceliklendirecek bir şeyin ayarlanıp ayarlanamayacağına dikkat edin. Küçük bir şey bile tutarlı bir şekilde yapılırsa zamanla büyük bir fark yaratabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 OCAK İKİZLER BURCU YORUMLARI

Başak burcundaki Ay, gezegen yöneticiniz Yay burcundaki Merkür ve Yay burcundaki Mars ile çatışırken havayı temizlemek için tuhaf konuşmalar yapmanız gerekebilir. Eğer rahatsızlığın üstesinden gelebilirseniz, ilişkileriniz bir dönüşümle kutsanabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 OCAK YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Başak burcundaki Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile aynı hizadayken moral verici konuşmalar yapılıyor ve doğru kişiden geldiğinde kelimelerin gücü ortaya çıkıyor. Duymaya ihtiyaç duyduğunuz bir şey bir partnerinizin veya en yakın arkadaşınızdan gelebilir. Ay Terazi burcuna girdiğinde evinizi arındırıcı bir temizlikle kutsamak veya dekoru mevsime göre ayarlamak için ilham alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 OCAK ASLAN BURCU YORUMLARI 

Ay Terazi burcuna girerken eğlenceyi seven ve belki de çapkın sohbetler yaşanıyor. Biraz mizahın tadını çıkarmak veya sizi gülümseten insanları düşünmek için harika bir zaman!

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 OCAK BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Burcunuzdaki ay, her ikisi de Yay burcunda olan Mars ve gezegen yöneticiniz Merkür ile çatışırken, bazı düzensizlik ve dikkat dağınıklıklıklarından rahatsız olabilirsiniz. Bir süreliğine dışarı çıkmak veya küçük bir kaçış bulmak, içten dışa yeniden düzenlemenize yardımcı olabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 OCAK TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Ay burcunuza girerken etrafınızdaki dünyanın güzelliği hakkında kendinizi eğitme havasındasınız. Belki yakın zamanda yeni manzaralar görmek için bir gezi planlayabilirsiniz. Ayrıca farklı kültürel bakış açıları ve standartlar hakkında bilgi ediniyor veya başkalarına somutlaşmış adalet ve nezaket hakkında bilgi veriyor olabilirsiniz. Artık nasıl iletişim kurduğunuzun ve kendinizi nasıl taşıdığınızın çok daha farkındasınız.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 OCAK AKREP BURCU YORUMLARI 

Çatışan fikirler, siz ve diğerleri arasındaki tercih farklılıkları, ilham kaynağı olabilir ve Başak burcundaki Ay, gezegen yöneticiniz Yay burcundaki Mars ile kare oluştururken tekerleklerinizin dönmesini sağlayabilir. Ay Terazi burcuna girdiğinde biraz dinlenmeyi ve düşünmeyi tercih edebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 OCAK YAY BURCU YORUMLARI 

Başak burcundaki Ay, her ikisi de burcunuz Yay olan Merkür ve Mars ile çatışırken, yanlış anlaşıldığınızı veya gerçekte kim olduğunuzu fazlasıyla sınırlayan bir noktaya saplandığınızı hissediyor olabilirsiniz. Kamuya açık tartışmalar ortaya çıkabilir ve bazı yorumların, yapmanız durumunda gerektirecekleri çabaya değmediğini hissedebilirsiniz. Bu da sizi konuşmadan (veya yazmadan) önce düşünmeye ve yanıt vermeden veya gönder tuşuna basmadan önce tekrar düşünmeye teşvik edebilir. Anlık reflekslerinizi takip edin ve inebileceğiniz yönlere dikkat edin. Ay Terazi burcuna girdiğinde dost canlısı destek ve sohbetler sizi karşılayacak.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 OCAK OĞLAK BURCU YORUMLARI

Başak burcundaki Ay Oğlak burcundaki Plüton ile aynı hizadayken gücünüze adım atmaya ve dönüşüm kapasitenize hayran kalmaya davetlisiniz. Dışarıdan bir bakış açısı, şimdi bazı manevi ağır yüklerin üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Ay Terazi burcuna girerken, halkla harika tavsiyeler paylaşıyor olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 OCAK KOVA BURCU YORUMLARI

Ay Terazi'ye girerken arkadaşlarınızla, akıl hocalarınızla veya müttefiklerinizle yaptığınız görüşmeler, hayallerinizi canlı tutmanız için size ilham veriyor. Başkalarını dünya barışı için işbirliği yapmaya ve bir araya gelmeye teşvik etmek her zaman değerli bir istektir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 OCAK BALIK BURCU YORUMLARI

Başak burcundaki Ay, Balık burcundaki Neptün ile karşı karşıya geldiğinde ve her ikisi de Yay burcunda olan Merkür ve Mars ile kare açı yaptığında yanlış anlamalar meydana gelebilir. Herkesin aynı fikirde olması için olayların farklı şekillerde tekrarlanması gerekebilir ve iletişimin yavaşlaması gerekebilir. Yanlış varsayımlardan kaçınmak için dikkatli bir şekilde aktif dinlemeye katılın ve başkalarını da aynısını yapmaya teşvik edin. Açık fikirli olmanın da faydası olacaktır. Ay Terazi'ye girerken hayal kırıklıklarının işlenmesi veya anlaşmaların yeniden yapılması gerekebilir; bu da haritanızda paylaşılan kaynaklar, borç, vergiler ve sonlar yerini etkinleştirir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.