2 TEMMUZ 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Astrolog Pınar Atmaca 2 Temmuz 2020 Perşembe günlük burç yorumları yazdı. Aşk, kariyer, sağlık burçları neler bekliyor?

2 TEMMUZ KOÇ BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte iş hayatı, kariyer konular, hedefler ve planlar biraz daha disiplinli ve kuralcı bir yaklaşım gerektirebilir. Otorite konumunda kişilerle yaşanabilecek zorluklar ortaya yeniden çıkarken 21 Mart öncesi döneme bir dönüş söz konusu olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 TEMMUZ BOĞA BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor ve özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili, uzaklarla ilgili konuları yeniden gündeminize taşıyor. Bu dönemde seyahatler tekrar gündeminize gelebilir, özellikle iş seyahatleri yapmak durumunda olabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 TEMMUZ İKİZLER BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte 21 Mart öncesi dönem yeniden önünüze çıkarabilir. Özellikle ortak maddi konularda hırs ve mücadelenin getirdiği güçlükler, iş yaşamındaki zorluk veya engeller, eşinizin iş durumlarıyla ilgili sorunlar uğraştırırken öldürmeyen şey güçlendirir misali bu süreçten çok daha güçlü ve dirayetli çıkabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 TEMMUZ YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte ilişkilerde bir kez daha bir miktar engebeli, zorlu yollar yeniden başlıyor. Bunu son bir sınav ve imtihan olarak da görebilirsiniz ikili ilişkiler açısından. İlişki, ortaklık, evlilik konusunda düzeltmeniz gerekenler sizi testlere tabi tutabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 TEMMUZ ASLAN BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte sağlık, şifa konuları daha fazla önem kazanabilir, bu alana daha bir ciddiyetle yaklaşabilir, gündelik rutininizde, çalışma ortamınızda 21 Mart öncesi belki yarım bıraktığınız, belki de almayı ihmal ettiğiniz bazı tedbirleri alabilirsiniz. Satürn sizi kendi sağlığınıza daha fazla önem vermeye zorlarken dişlerle, kemiklerle, iskelet sistemiyle ilgili bazı durumları önünüze çıkarabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 TEMMUZ BAŞAK BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte 21 Mart öncesi dönemde sizi uğraştıran aşka dair konular yeniden gündeminize gelebilir. Sevdiklerinizle ilgili, çocuklarınızla ilgili ciddi konularla uğraşırken düzeltmeniz gereken yaklaşım noktalarında irili ufaklı testlere de maruz kalabilirsiniz. Bu alanda daha sorumlu davranmanız, aşkın ve sevginin sorumluluğunu üstlenmeniz, yüklenmeniz gerekebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 TEMMUZ TERAZİ BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte ev ve aile konularında almanız gereken yük ve sorumluluklar tekrar gündeme gelebilir. 21 Mart öncesi iki yıllık süreçte bu alanda yapmadıklarınız veya yapamadıklarınız, düzeltmeler, toparlanmalar irili ufaklı test ve imtihanlar halinde önünüze gelebilecektir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 TEMMUZ AKREP BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte düşünce yapılarınızı tekrardan sorgulayıp değerlendirmeniz gerekebilir. Eğitim, iletişim konularını elden geçirip değerlendirebilirsiniz. Kardeş veya komşu ilişkilerinizde daha önce mevcut pürüzler yeniden ortaya çıkabilir. Belki düzeltmeniz ve halletmeniz gereken bu alanda son birkaç şey olabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 TEMMUZ YAY BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte maddi ve parasal konularda yapmanız ve ciddiyetle yaklaşmanız gereken işler ve sorumluluklar irili ufaklı sınavlar halinde yeniden karşınıza çıkabilir. Kendinize ve hayata güven noktasında gidermeniz gereken ya da artık atlamanız gereken problemleri metanet ve dirayetle karşılamanız gerekebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 TEMMUZ OĞLAK BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte kendinize karşı almanız gereken sorumluluklar yeniden karşınıza çıkabilir. Yapmadıklarınızı ya da bir şekilde yapamadıklarınızı irili ufaklı sınavlarla yeniden hatırlayabilir, bunların üzerine gidebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 TEMMUZ KOVA BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte kontrol edemediğiniz konu ve durumların yarattığı güçlüklere de kısa bir dönüş yapıyorsunuz. Ancak bu kez daha idmanlı olduğunuzu unutmayın. Nereden ve nasıl estiği bilinmeyen veya öngörülemeyen rüzgârlarla nasıl mücadele edeceğinizi artık daha iyi bilseniz de akış, maneviyat noktasında ya da bilinçaltı süreçlerinizde kabullenme, vazgeçme ve bırakma konulu bazı testlerden geçebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2 TEMMUZ BALIK BURCU YORUMLARI

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte sosyal yaşamınızdaki sorun veya engeller ya da sınavlar bir şekilde yeniden ortaya çıkabilir. Sosyal dernek, vakıf ve kuruluşlardaki rolünüzü yeniden özümsemeniz, bu alanda eksik gedik bıraktıklarınızı yeniden ele almanız ve eksikleri tamamlamanız gerekebilir. Ancak bu defa artık daha idmanlı ve tecrübeli olabilirsiniz. Düzeltmeniz gereken sosyal konuları daha hızlı halledebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?


Yükselen burcunuzu biliyor musunuz?