20 EYLÜL 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

20 Eylül 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yorumladı. Aşk, sağlık, kariyer, aile gibi konularda burçları neler bekliyor? İşte Pazar günü burçlarda yaşananlar...

20 EYLÜL KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün biraz daha sabırlı davranmanız gerekebilir. Aceleci ve hızlı davranmaya meyilli olabilirsiniz ve bu da hataları peşinden getirebilir. Stresli koşullar olabilir, harekete geçmeden önce biraz daha beklemeniz gerekiyor.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

20 EYLÜL BOĞA BURCU YORUMLARI

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken yakın ilişkileriniz bugün sizi oldukça meşgul edebilir, zaman zaman yorabilir. Değişen durumlar, duygulara adapte olabilmeniz gerekiyor. İlişkiler açısından hassas bir gün geçirebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

20 EYLÜL İKİZLER BURCU YORUMLARI

Zihninizde pek çok düşünce var ve kendinizi sürekli bir muhasebeye zorlanabilirsiniz. İletişim ve yolculuklarla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. İletişimde baskı ve ısrarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışmalısınız.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

20 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Ay Akrep’te ilerlerken sizi her zamankinden hızlı ve telaşlı kılabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilir aşırı tepkisel davranabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili kısa süreli belirsiz durumlar olabilir, sabırlı olmalısınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

20 EYLÜL ASLAN BURCU YORUMLARI

Kendinizi ruhsal ve duygusal açıdan pek de sakin hissetmeyebilirsiniz. Aceleci olmamalısınız. Ailenize karşı daha anlayışlı olmanız gerekebilir, sorunlara rağmen serinkanlılığınızı korumalısınız.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

20 EYLÜL BAŞAK BURCU YORUMLARI

Aklınızda pek çok düşünce, fikir olabilir, harekete geçmeye hazır hissediyorsunuz. Ancak bugün biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Belki de geriye dönüp son günlerde olup bitenlerin bir muhasebesini yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

20 EYLÜL TERAZİ BURCU YORUMLARI

Maddi konularda aktif bir gündeminiz olabilir ancak harcamalar konusunda temkinli davranmayı ihmal etmeyin. Mars retrosu etkisini hissettirirken atılan adımlarda dikkatli olmakta fayda var.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

20 EYLÜL AKREP BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlerken kendinize güveniniz de yerine geliyor. Ancak Mars retrosunda girişkenliğinizi daha fazla kontrol etmeniz gerekebilir. Cesaretinizi temkinli bir tutumla birleştirmek sizin elinizde olacak.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

20 EYLÜL YAY BURCU YORUMLARI

Ruhsal anlamda çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Olaylar karşısında sakin tutumunuzu koruyabilir, kendinizi biraz daha geri çekip yalnızlığı ve dinlenceyi tercih edebilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

20 EYLÜL OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sosyal ilişkilerinizde, sosyal çevrenizde daha aktif olabilir, bir sosyal gruptan diğerine takım ruhunu destekleyen aktivite ve uğraşlar içinde bulunabilirsiniz. Ancak Mars retrosunda ilişkilerin özen gerektirdiğini unutmayın.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

20 EYLÜL KOVA BURCU YORUMLARI

Önümüzdeki döneme yönelik başta işiniz olmak üzere pek çok hedef ve beklentinizi gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir. Duygularınızı gösterme taraftarısınız ancak yeri geldiğinde kızgınlık ve öfkenizi kontrol edebilmelisiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

20 EYLÜL BALIK BURCU YORUMLARI

Yolculuklar ve yeni keşifler konusunda heyecanlı ve heveslisiniz. Yepyeni macera ve ufuklar doğrultusunda mücadele etmeye kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmanın coşkusu olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?