21 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

21 Ağustos 2020 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları günlük yorumları...

21 AĞUSTOS KOÇ BURCU YORUMLARI

Gün iki farklı görünümde ilerliyor. Sabah saatleri günlük iş ve sorumluluklarınızın baskını daha çok hissederken yoğun bir gündeminiz olabilir. Öğleden sonra ise ikili ilişkiler, eşli konular öne çıkıyor. İlişkilerde denge, uyum peşinde olabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

21 AĞUSTOS BOĞA BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde sevdiklerinizle ilgili konular sizi harekete geçirebilir ve tempolu ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Öğleden sonra ise günlük işlere, hesap ve detay gerektiren konulara zaman ayırabilirsiniz, sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 AĞUSTOS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde evinizle ilgili işler, sorumluluklarınız ve yapmanız gerekenler zamanınızı alırken acele ve telaş etmemeye çalışmalısınız. Öğleden sonra ise iletişim, kısa yolculuk ve ziyaretler açısından hareketli bir gündeminiz olabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Sabahın erken saatlerinde hareketli başlayan gündem artan bir iletişime işaret ederken Öğleden sonra ev ve aileye ilişkin konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz daha belirgin şekilde ortaya çıkabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 AĞUSTOS ASLAN BURCU YORUMLARI

Sabah saatleri maddi konularda hareketliliğe işaret ediyor. Öğleden sonra ise kısa yolculuklar, ziyaretler, görüşmeler söz konusu olabilir. İletişimde ise duygusallık ön plana çıkabilir. Yine de günün ikinci yarısı çok daha keyifli geçeceğe benziyor.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 AĞUSTOS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ve özellikle erken saatleri daha verimli geçirebilirsiniz. Öğleden sonra ise bu hareketli gündemin ardından dinlenmeye zaman ayırabilir, hayatı akışına bırakabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 AĞUSTOS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar sizi de harekete geçirebilir. Kaza ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra ise Ay burcunuza ilerliyor, cesaret ve özgüveniniz artıyor.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 AĞUSTOS AKREP BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde oldukça hareketli bir sosyal gündeminiz olabilir. Arkadaşlarınızı aramanız gerekebilir, yapmanız gereken iş, görev ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Öğleden sonra ise kendinizi hayatın akışına biraz daha bırakabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 AĞUSTOS YAY BURCU YORUMLARI

Bugün gün içinde iki farklı gündeminiz olabilir. Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarınız daha planlı ve disiplinli hareket etmeyi gerektirebilir. Öğleden sonra ise arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal aktiviteler göze çarpıyor.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 AĞUSTOS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün sabah saatlerinde yol ve yolculuklar konusunda biraz daha dikkatli ve tedbirli davranmanız gerekebilir. Erken saatlerde hareketlilik dikkat çekici olabilir. Sonrasında ise yaptıklarınız ve başarılarınızla takdir görebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 AĞUSTOS KOVA BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde duygusal ve psikolojik anlamda stres yaratabilecek durumlara dikkat etmeniz gerekebilir. Ortak maddi konular ve paylaşımlarda sabır göstermelisiniz. Öğleden sonra ise Ay Terazi burcuna ilerlediğinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak üzere harekete geçebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 AĞUSTOS BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün ortaklı ve eşli durumlar söz konusu ancak sabah saatlerinde denge ve uyum konusu zorlayan bir konu olurken Öğleden sonra ortak maddi konu ve paylaşımlar devreye giriyor, harcamalar gündeme gelebilir, birlikte almanız gereken maddi sorumluluklar olabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!


Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?