21 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

21 Aralık 2021 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca yazdı. Kış Gündönümü gerçekleşiyor ve Güneş Oğlak burcuna ilerliyor...

21 ARALIK KOÇ BURCU YORUMLARI

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken hedeflerinize ve planlarınıza odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Görev ve sorumluluklar öne çıkarken planlı ve organize hareket etmek durumunda olabilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi sergilemekten de kaçınmayabilirsiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

21 ARALIK BOĞA BURCU YORUMLARI 

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken Güneş burç değiştiriyor. Uzaklarla etkileşim, yurtdışı ve yabancılarla ilgili konular önem kazanıyor ve bu konularla artık daha çok meşgul olabileceğiniz bir sürece ilerliyorsunuz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken Güneş burç değiştiriyor. Ortak maddi konu ve paylaşımlar, ortak iş, girişim ve yatırımlar önem kazanıyor ve bu konularla artık daha çok meşgul olabileceğiniz bir sürece ilerliyorsunuz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken Güneş burç değiştiriyor. Bu geçişle birlikte ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve birliktelik konuları önem kazanıyor ve bu konularla artık daha çok meşgul olabileceğiniz bir sürece ilerliyorsunuz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK ASLAN BURCU YORUMLARI 

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken Güneş burç değiştiriyor. Oğlak burcuna ilerleyen Güneş gündelik yaşamınızı, rutinlerinizi, çalışma ortamınızın şartlarını öne çıkarıyor ve bu konularla artık daha çok meşgul olabileceğiniz bir sürece ilerliyorsunuz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken Güneş burç değiştiriyor. Oğlak burcuna ilerleyen Güneş aşk yaşamınızı, sevdiklerinizi ve sevdiklerinizle ilgili konuları öne çıkarıyor ve aşk yaşamınıza, heyecan ve tutkularınıza artık daha çok zaman ayırabilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken Güneş burç değiştiriyor. Oğlak burcuna ilerleyen Güneş ev ve aile yaşamınızı, geçmişle ve kökenlerinizle ilgili konuları öne çıkarıyor ve ev içinde tezahür eden konulara artık daha çok zaman ayırabilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK AKREP BURCU YORUMLARI 

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken Güneş burç değiştiriyor. Oğlak burcuna ilerleyen Güneş yakın çevrenizle ilgili ya da yakın çevrenizde gelişen olay ve konuları öne çıkarıyor ve bu konularla artık daha çok meşgul olabileceğiniz bir sürece ilerliyorsunuz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK YAY BURCU YORUMLARI 

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken Güneş burç değiştiriyor. Oğlak burcuna ilerleyen Güneş maddi konulara, iş ve para konularına dikkatinizi çekiyor, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye odaklanabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK OĞLAK BURCU YORUMLARI

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken burcunuza ilerleyen Güneş kişisel konuları ve değişen çevresel şartlarınızı öne çıkarıyor ve bu dönemde dış görünümünüzden başlayarak tutum ve davranışlarınıza daha fazla odaklanabilir, kendinizde ve çevresel şartlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK KOVA BURCU YORUMLARI

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken Güneş burç değiştiriyor. Oğlak burcuna ilerleyen Güneş bilinçaltınıza ışık tutuyor. Vazgeçtikleriniz ya da vazgeçmek zorunda kaldıklarınız ya da bırakıldıklarınızla ilgili değerlendirmeler yapabilir, manevi dünyanıza çok daha fazla odaklanabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK BALIK BURCU YORUMLARI

Yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken Güneş burç değiştiriyor. Oğlak burcuna ilerleyen Güneş sosyal konuları, ortaklaşa iş ve çalışmaları öne çıkarıyor ve bu konularla artık daha çok meşgul olabileceğiniz bir sürece ilerliyorsunuz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?