21 ARALIK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

21 Aralık 2022 günlük burç yorumlarını Astrolog Pınar Atmaca kaleme aldı. Yılın en uzun gecesinde Jüpiter Koç burcuna ilerliyor...

ÖZGE ÇOLAK 20 Aralık 2022
21 ARALIK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI iStock

21 ARALIK KOÇ BURCU YORUMLARI

Jüpiter yeniden burcunuza ilerlerken bu dönemde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzun bir süredir arzuladığınız şeylere ulaşabilirsiniz. İlişkileriniz ve aşk yönünden çok daha şanslı olabilirsiniz. İşinizde ve kariyerinizde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinizi her türlü bilgi ve eğitim fırsatlarıyla zenginleştirebilirsiniz. Maddi konularda ve para konularında da şanslı bir dönem olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

21 ARALIK BOĞA BURCU YORUMLARI 

Jüpiter yeniden Koç burcuna ilerlerken spiritüel ve mistik yönlerinizi çok daha geliştireceğiniz, ilişkilerinizde ruhsal uyum beklentilerinizin artacağı, herkesin ve her şeyin iç yüzünü daha rahat ve kolay algılayabileceğiniz ve aynı ölçüde kabullenebileceğiniz manevi boyutu yüksek bir yıl sizi bekliyor. Beklenmedik anda karşınıza çıkıveren kişilerden, rastlantı olarak tanıştığınız kimselerden fayda ve iyilik görebilirsiniz. Ruh eşinize bu dönemde rastlayabilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK İKİZLER BURCU YORUMLARI

Jüpiter yeniden Koç burcuna ilerlerken zor ve çalkantılı dönemlerin ardından arkadaşlarınızın desteğiyle yeniden ayağa kalkıyorsunuz. Sosyal çevreniz hiç olmadığı kadar genişleyebilir, yeni arkadaş grupları edinebilirsiniz, yepyeni kişilerle tanışabilirsiniz. Yeni çevrelerden çok şey öğrenebilir, bilgilerinizi artırabilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Toplumsal amaçlı çalışmalarda yer almak, vakıf ve dernek gibi kuruluşlarda çalışmak size çok iyi gelebilir, aradığınız aşkı ve ilişkiyi bu çevrelerdeki bağlantılarınızla bulabilirsiniz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Jüpiter’in yeniden Koç burcuna ilerleyişi ile birlikte özellikle iş ve kariyer alanınızda, görev ve sorumluluklarınızla ilgili alanda çok daha geniş imkanla ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyer basamaklarınızı daha güçlü ve hızlı çıkabilirsiniz. Hedeflerinize daha rahat ulaşabilirsiniz. Size destek olacak yönetici ve otorite konumunda kişilerle tanışabilirsiniz. Ününüz ve itibarınız artabilir, başarılarınız çok daha fazla takdir, beğeni görebilir, yaptıklarınızla alkış toplayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK ASLAN BURCU YORUMLARI 

Jüpiter yeniden Koç burcuna geçerken kişisel gelişimle ilgili çok aşama kaydedeceğiniz, bilgilerinizi artıracağınız, yeni eğitimler alacağınız ve daha fazla seyahat edebileceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Bu dönemde yepyeni insanlarla tanışabilir, yeni yerler keşfedebilir, gezerek, görerek çok fazla şey öğrenebilirsiniz. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşmak keyif verebilir, sosyal ve paylaşımcı olabilirsiniz. Fikirler, düşünceler sizin için önem kazanırken, kafaca ve bilgice anlaşacağınız kişi ve ilişkilerin peşinde olabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Jüpiter yeniden Koç burcuna ilerlerken ortak maddi yatırımlar, kararlar, alım satımlar söz konusu olabilir. Eşinizin ve ortağınızın işlerinde ilerleme olabilir. Psikolojik olarak kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Mücadeleci yönünüzü yeniden keşfedebilirsiniz. Yaşamınızda eski defterleri kapatıp yeni sayfalar açabilirsiniz. Bu dönemde duygusal yükünüz artabilir, üzerinizdeki gerilimi atabileceğiniz konsantre olacağınız konulara eğilebilirsiniz ve bu size iyi gelebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Jüpiter yeniden Koç burcuna ilerlerken ilişkilerden yana oldukça şanslı ve kısmetli bir döneme ilerliyorsunuz. Hayatınızda özel birisi yoksa bu kişi beklemediğiniz bir şekilde ve anda karşınıza çıkabilir veya uzun süredir sizden hoşlanan biri size açılabilir, bir arkadaşınızla olan ilişkiniz çok daha yakın bir ilişkiye ve aşka dönüşebilir. İlişkilerden ve aşktan yana güzel ve hoş sürprizlere hazır olun. Bu dönemde kuracağınız tüm ilişkilerden ve ortaklıklardan çok şey öğrenebilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK AKREP BURCU YORUMLARI 

Jüpiter yeniden Koç burcuna ilerlerken hayatınızda size zor gelen işler her zamankinden kolay gelebilir. Birçok işi aynı anda, kolayca halledebilir, günlük yaşamınızı, çalışma ortamınıza hızla düzene koyabilirsiniz. İşlerin nasıl bu kadar hallolduğuna kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Size yardımcı olan kişiler artabilir. Ayrıca sağlığınızla ilgili güzel bir dönem başlıyor. Sağlık ve şifa yeteneklerinizi geliştirebilir, eğitim alabilir, bu alanda çok şey öğrenebilir ve başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK YAY BURCU YORUMLARI 

Jüpiter yeniden Koç burcuna ilerlerken aşk hayatınızda sürprizlere hazır olun. Hayatınızda özel biri yoksa, karşınıza o kadar çok kişi çıkabilir ki hangisinde karar kılacağınıza şaşırabilirsiniz. Gönlünüz, kalbiniz aşkla dolu olabilir, bunu işlerinize, yeteneğinize, tutkularınıza, hobilerinize ve yaratıcılığınıza yansıtabilirsiniz. Özellikle sanat ve estetik yönü olan bir iş veya uğraşınız varsa, çok güzel işler çıkarabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK OĞLAK BURCU YORUMLARI

Jüpiter yeniden Koç burcuna ilerlerken evinizde, yuvanızda eşinizle çok daha mutlu olabilirsiniz. Bu keyfi evinizde yapacağınız dekorasyona, mutfaktan çıkaracağınız nefis yemeklere, ailenize, anne ve babanıza yansıtabilirsiniz. Ailenizden çok daha fazla destek alabilirsiniz. Evinizi büyütebilir, ev alabilir, daha geniş bir eve geçebilirsiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK KOVA BURCU YORUMLARI

Jüpiter yeniden Koç burcuna ilerlerken iletişim açısından zengin, sosyal kanallarınızın geniş şekilde açılacağı, daha sık gezeceğiniz ve yolculuk edeceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Daha çok okuyabilir, yazabilir, kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz. Sizi yoran gerekli gereksiz düşünceleri bir kenara bırakıp, kendinizi geliştirmeye ve eğitime çok daha fazla odaklanabilirsiniz. Ticari başarılar, yeni iş ortaklıkları söz konusu olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21 ARALIK BALIK BURCU YORUMLARI

Jüpiter yeniden Koç burcuna ilerlerken sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi, kaynaklarınızı çok daha iyi değerlendireceğiniz, artık eskisi kadar emek ve uğraş sarf etmeden karşılık göreceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönem sizi maddi ve manevi yönden zenginleştirirken, bilgi ve deneyim anlamında kendinize çok şey katabilir, maddi imkanlarınızdan daha çok yararlanabilirsiniz. Hayatınızda konfor ve keyif artabilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZTarot falı meraklılarını böyle alalım!

Hangi burca ne hediye alınır?

Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.